Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Soccerway
Soccerway
Tabelle
Competitions
Klub Domestik
Liga Primer
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Primer
Championship
Serie A
Lihat semua
Klub Internasional
Eropa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
AFC Cup
Amerika Selatan
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Lihat semua
National
Piala Dunia
Olimpiade
Euro
Copa America
Gold Cup
Piala Asia
Piala Afrika
Piala Konfederasi
Kejuaraan Dunia Yunior
Euro U21 Champ
Lihat semua
Youth
National
Kejuaraan Dunia Yunior
Kejuaraan Dunia U17
Kejuaraan U-21 UEFA
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Lihat semua
Teams
Club teams
Barcelona
Real Madrid
Manchester United FC
Arsenal FC
Liverpool FC
Lihat semua
Internazionale
Milan
Bayern Munich
Porto
Boca Juniors
Nasional
Spanyol
Belanda
Jerman
Inggris
Brasil
Lihat semua
Argentina
Italia
Portugal
Prancis
Rusia
Lebih
FIFA Rankings
Perbandingan Kekuatan
Pemain
Competitions
Klub Domestik
Liga Primer
Serie A
LaLiga
Bundesliga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Primer
Championship
Serie A
Lihat semua
Klub Internasional
Eropa
Champions League
Europa League
Super Cup
Asia
Champions League
AFC Cup
Amerika Selatan
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
Lihat semua
National
Piala Dunia
Olimpiade
Euro
Copa America
Gold Cup
Piala Asia
Piala Afrika
Piala Konfederasi
Kejuaraan Dunia Yunior
Euro U21 Champ
Lihat semua
Youth
National
Kejuaraan Dunia Yunior
Kejuaraan Dunia U17
Kejuaraan U-21 UEFA
UEFA U19 Championship
CONMEBOL U20
Club
U21 Premier League Division 1
Campionato Primavera 1
U19 Bundesliga
Lihat semua
Teams
Pemain
Populer
Liga Primer
Bundesliga
Serie A
LaLiga
Ligue 1
Eredivisie
Super Liga
Liga Primer
Liga Primer
Premiership
Pro Liga
Liga Champions
Liga Europa
Kualifikasi PD Eropa
Klub Domestik
Afganistan
Afrika Selatan
Ajazair
Albania
Amerika Serikat
Andorra
Angola
Antigua dan Barbuda
Arab Saudi
Argentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belanda
Belarusia
Belgia
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia-Herzegovina
Botswana
Brasil
Brunei Darussalam
Bulgaria
Burkina Faso
Burundi
Chad
Chile
Côte d'Ivoire
Curaçao
Denmark
Djibouti
Ekuador
El Salvador
Estonia
Ethiopia
Fiji
Filipina
Finlandia
Gabon
Gambia
Georgia
Ghana
Gibraltar
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea
Guyana
Guyana Prancis
Haiti
Honduras
Hong Kong
Hungaria
India
Indonesia
Inggris
Irak
Iran
Irlandia Utara
Islandia
Israel
Italia
Jamaika
Jepang
Jerman
Kaledonia Baru
Kamboja
Kamerun
Kanada
Kazakhstan
Kenya
Kepulauan British Virgin
Kepulauan Cape Verde
Kepulauan Cayman
Kepulauan Cook
Kepulauan Faroe
Kepulauan Solomon
Kepulauan Turks dan Caicos
Kirgistan
Kolombia
Kongo
Kosovo
Kosta Rika
Kroasia
Kuba
Kuwait
Laos
Latvia
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libia
Liechtenstein
Lithuania
Luksemburg
Macedonia FYR
Madagaskar
Makao
Maladewa
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Maroko
Martinique
Mauritania
Mauritius
Meksiko
Mesir
Moldova
Mongolia
Montenegro
Mozambik
Myanmar
Nepal
Niger
Nigeria
Nikaragua
Norwegia
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Papua Nugini
Paraguay
Peru
Polandia
Portugal
Prancis
Puerto Riko
Qatar
RD Kongo
Republik Ceko
Republik Dominika
Republik Irlandia
Republik Korea
Reunion
RR China
Rumania
Rusia
Rwanda
Samoa
San Marino
São Tomé e Príncipe
Selandia Baru
Senegal
Serbia
Serbia dan Montenegro
Sierra Leone
Singapura
Siprus
Skotlandia
Slovakia
Slovenia
Somalia
Spanyol
Sri Lanka
St. Kitts dan Nevis
Sudan
Suriah
Suriname
Swaziland
Swedia
Swiss
Tahiti
Taiwan
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad dan Tobago
Tunisia
Turki
Turkmenistan
Uganda
Ukraina
Uni Emirat Arab
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
Wales
Yaman
Yordania
Yunani
Zambia
Zimbabwe
Klub Internasional
Liga Champions Afrika
CAF Confederation Cup
CAF Super Cup
African Football League
CAF Women's Champions League
CECAFA Club Cup
SportPesa Super Cup
CONMEBOL Libertadores
CONMEBOL Sudamericana
CONMEBOL Recopa
CONMEBOL Libertadores U20
CONMEBOL Libertadores Femenina
Cuadrangular Internacional - Copa 45 Anos
Cuadrangular Vina del Mar
Concacaf Champions Cup
Leagues Cup
Leagues Cup 2019-2022
Concacaf Central American Cup
Concacaf Caribbean Cup
Concacaf Caribbean Club Shield
Concacaf League Play-off
Campeones Cup
Concacaf W Champions Cup
Concacaf League
Cup Winners Cup
Giants Cup
Super Liga
UNCAF Clubs Cup
AFC Champions League
AFC Cup
GCC Champions League
AFC Women's Club Championship
Suramadu Super Cup
AFC President's Cup
Kejuaraan Klub Dunia
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Liga Champions Arab
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Piala Inter Continental
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Lunar New Year Cup
Copa Mitad del Mundo
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Alkass International Cup
Copa Ibérica
Copa RS U20
Women's International Champions Cup
Youth Club Friendlies
Liga Champions
Liga Europa
UEFA Europa Conference League
Piala Super UEFA
Algarve Football Cup
Premier League International Cup
UEFA Youth League
Liga Champions Wanita UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
CEE Cup
Trofeo Angelo Dossena
FNL Cup
Piala Intertoto UEFA
The NextGen Series
Setanta Cup
Baltic League
Baltic Champions Cup
Livonia Cup
Livonian Winter League
Liga Royal Skandinavia
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
OFC Champions League
Nasional
Piala Afrika
Africa Cup of Nations Qualification
Kualifikasi PD Afrika
CAF African Nations Championship
African Nations Championship Qualification
WAFU Cup of Nations
African Games
CAF U23 Cup of Nations
Africa U23 Cup of Nations Qualification
Africa U20 Cup of Nations
Africa U20 Cup of Nations Qualification
CAF U17 Cup of Nations
Africa U17 Cup of Nations Qualification
CAF Women's Africa Cup of Nations
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Senior Challenge Cup
CECAFA U20 Championship
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Cup
COSAFA U20 Championship
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
Nile Basin Tournament
Copa America
Kualifikasi PD Amerika Selatan
CONMEBOL Pre-Olympic Tournament
CONMEBOL U20
CONMEBOL U17
South American Youth Games
Kualifikasi PD Wanita Amerika Selatan
South American Women's Games
CONMEBOL U20 Femenino
CONMEBOL U17 Femenino
Piala Emas Concacaf
Concacaf Gold Cup Qualification
Kualifikasi PD Amerika U & S & Karibia
Concacaf Nations League
Concacaf Nations League Qualification
Copa Centroamericana
Caribbean Cup
Caribbean Cup Qualification
Concacaf Confederations Cup Play-off
Olympic Qualifying Concacaf
CA Games
Concacaf U20
Concacaf U20 Qualification
Concacaf U17
Concacaf U17 Qualification
Concacaf Women's World Cup Qualifiers
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Concacaf Women's U20
Concacaf Women's U20 Qualification
Concacaf Women's U17
Concacaf Women's U17 Qualification
Concacaf Nations Cup
Concacaf Women’s Olympic Qualifying
Copa America Qualification
Pre-Concacaf Championships
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Piala Asia
Asian Cup Qualification
Kualifikasi PD Asia
Asian Games
AFF Championship
AFF Championship Qualification
SAFF Championship
WAFF Championship
CAFA Nations Cup
EAFF E-1 Football Championship
EAFF Football Championship Qualification
AFC Solidarity Cup
Gulf Cup of Nations
AFC U23 Asian Cup
AFC U23 Asian Cup Qualification
WAFF Championship U23
Gulf Olympic Teams Cup
Southeast Asian Games
AFC U22 Championship
AFF U23 Championship
AFC U20 Asian Cup
Hassanal Bolkiah Trophy
AFC U20 Asian Cup Qualification
AFC U19 Championship
AFC U19 Championship Qualification
AFF U19 Championship
SAFF U20 Championship
SAFF U19 Championship
AFC U17 Asian Cup
Gulf Cup U17
AFC U17 Asian Cup Qualification
AFC U16 Championship
AFC U16 Championship Qualification
AFF U16 Championship
AFC Women's Asian Cup
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Women's Asian Games
Southeast Asian Games Women
EAFF E-1 Football Championship Women
EAFF Football Championship Women Qualification
AFF Women's Championship
SAFF Women's Championship
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
M-150 Cup U23
Merlion Cup U22
Airmarine Cup
East Asian Games
Vietnamese International U21 Championship
Women's East Asian Games
AFC Challenge Cup
Nehru Cup
Piala Dunia
Piala Konfederasi
Olimpiade
Playoff Kualifikasi PD Antar Benua
Olympics Intercontinental Play-offs
Uji Coba
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Piala Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Intercontinental Cup
King's Cup
Kejuaraan Dunia Yunior
Kejuaraan Dunia U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festival Dunia Toulon Yunior
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
Piala Dunia Wanita
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Persahabatan (Wanita)
Piala Sepakbola Algrave Wanita
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Kejuaraan Dunia Wanita U20
FIFA U17 Women's World Cup
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Bangabandhu Gold Cup
Yongchuan Tournament
Euro
Kualifikasi Kejuaraan Eropa
Kualifikasi PD Eropa
UEFA Nations League
Baltic Cup
Kejuaraan U-21 UEFA
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship
UEFA U19 Championship Qualification
UEFA U17 Championship
UEFA U17 Championship Qualification
U20 Elite League
Lobanovsky Memorial U21
Piala Eropa Wanita
UEFA Women's Championship Qualification
Kualifikasi PD Wanita Eropa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
UEFA U19 Championship Women
UEFA U19 Championship Women Qualification
UEFA U17 Championship Women
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Latvian Federation Cup
Torneio Internacional Algarve U17
Centenary Shield U18 Schoolboys
Nations Cup
OFC Nations Cup
Kualifikasi PD Oseania
Pacific Games
Olympic Qualifying Oceania
OFC U20 Championship
OFC U19 Championship
OFC U19 Championship Qualification
OFC U16 Championship
OFC U16 Championship Qualification
Kualifikasi PD Wanita Oseania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
OFC U17 Championship
Club Friendlies
Rangkuman
Pertandingan
Pemain
Arsip
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
>
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Club Friendlies 3
Club Friendlies 4
Dunia
Club Friendlies
2018
Club Friendlies 4
Club Friendlies 3
Club Friendlies 1
Club Friendlies 2
Piala Dunia
Piala Konfederasi
Olimpiade
Playoff Kualifikasi PD Antar Benua
Olympics Intercontinental Play-offs
Uji Coba
Non-FIFA Friendlies
Arab Cup
Arab Cup Qualification
Pan Arab Games
CONMEBOL/UEFA Finalissima
Piala Kirin
China Cup
Arnold Clark Cup
Kejuaraan Klub Dunia
UEFA/CONMEBOL Club Challenge
Club Friendlies
Hybrid Friendlies
Other Competition Matches
Liga Champions Arab
Arena Cup
Medulin Cup
Audi Cup
Copa EuroAmericana
Emirates Cup
Sydney Super Cup
Queensland Champions Cup
Florida Cup
Piala Inter Continental
International Champions Cup
Istria Winter Cup
J.League Asia Challenge
J.League World Challenge
MLS All-Star
Pan-Pacific Championship
Premier League Asia Trophy
Premier League Summer Series
Supercopa Euroamericana
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship
The Atlantic Cup
Trofeo Joan Gamper
Winter Cup
World Pro Soccer Classic
Intercontinental Cup
Olympics Intercontinental Play-offs Women
King's Cup
Lunar New Year Cup
Kejuaraan Dunia Yunior
Kejuaraan Dunia U17
U23 National Team Friendlies
U22 National Team Friendlies
U21 National Team Friendlies
U20 National Team Friendlies
U19 National Team Friendlies
U18 National Team Friendlies
U17 National Team Friendlies
U16 National Team Friendlies
U15 National Team Friendlies
Festival Dunia Toulon Yunior
COTIF Tournament
Mediterranean Games
Pan American Games
Islamic Solidarity Games
CAC Games
Copa Mitad del Mundo
Granatkin Memorial
Tournoi U20 4 Nations
U20 Arab Championship
U17 Arab Championship
Bolivarian Games Men
U23 Club Friendlies
U21 Club Friendlies
U20 Club Friendlies
U19 Club Friendlies
U18 Club Friendlies
U17 Club Friendlies
U16 Club Friendlies
U15 Club Friendlies
U20 Intercontinental Cup
Youth Viareggio Cup
Other Competition Matches Youth
Piala Dunia Wanita
Olympics Women
Women's WC Qualification Intercontinental Play-offs
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Women's Pan American Games
CAC Women's Games
Persahabatan (Wanita)
Piala Sepakbola Algrave Wanita
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Kejuaraan Dunia Wanita U20
FIFA U17 Women's World Cup
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Copa RS U20
Youth Club Friendlies
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
Bangabandhu Gold Cup
Copa Ibérica
ICC Futures Boys
ICC Futures Girls
Alkass International Cup
Pertandingan
Giorno
Squadra di casa
Risultato/Tempo
Squadra fuori casa
Senin
01/01/2018
FT
Jamhuri
1 - 1
URA
Senin
01/01/2018
FT
Mlandege
2 - 1
Zimamoto
Senin
01/01/2018
FT
JKU
0 - 0
Taifa ya Jang'ombe
Selasa
02/01/2018
FT
Singida United
3 - 2
Zimamoto
Selasa
02/01/2018
FT
Simba
1 - 1
Mwenge
Selasa
02/01/2018
FT
Young Africans
2 - 1
Mlandege
Rabu
03/01/2018
FT
URA
1 - 0
Mwenge
Rabu
03/01/2018
FT
Azam
4 - 0
Jamhuri
Kamis
04/01/2018
FT
Arema
5 - 3
PSIS Semarang
Kamis
04/01/2018
FT
JKU
0 - 1
Young Africans
Kamis
04/01/2018
FT
Simba
3 - 1
Jamhuri
Jumat
05/01/2018
FT
Mlandege
0 - 3
Singida United
Jumat
05/01/2018
FT
Hansa Rostock
6 - 0
Dynamo Schwerin
Jumat
05/01/2018
FT
URA
1 - 0
Azam
Jumat
05/01/2018
FT
Young Africans
2 - 0
Taifa ya Jang'ombe
Sabtu
06/01/2018
FT
Moreton Bay United
6 - 0
Wolves
Sabtu
06/01/2018
FT
Optik Rathenow
0 - 3
BAK 07
Sabtu
06/01/2018
FT
Sonnenhof Großaspach
3 - 1
Ulm
Sabtu
06/01/2018
FT
JKU
0 - 2
Singida United
Sabtu
06/01/2018
FT
Simba
0 - 1
Azam
Minggu
07/01/2018
FT
International Leipzig
0 - 3
Hallescher FC
Minggu
07/01/2018
FT
St. Pauli II
3 - 0
Barmbek-Uhlenhorst
Minggu
07/01/2018
FT
Hansa Rostock
4 - 0
Błękitni Stargard
Minggu
07/01/2018
FT
Zimamoto
0 - 1
Young Africans
Senin
08/01/2018
FT
Simba
0 - 1
URA
Senin
08/01/2018
FT
Young Africans
1 - 1
Singida United
Selasa
09/01/2018
FT
Stuttgarter Kickers
0 - 4
Aalen
Selasa
09/01/2018
FT
ZFC Meuselwitz
1 - 2
Zwickau
Selasa
09/01/2018
FT
Wolfsburg II
1 - 1
Sportfreunde Lotte
Selasa
09/01/2018
FT
Karlsruher
6 - 1
UD San Fernando
Selasa
09/01/2018
FT
CfR Pforzheim
0 - 4
Saarbrücken
Selasa
09/01/2018
FT
Hertha BSC II
3 - 2
Optik Rathenow
Rabu
10/01/2018
FT
Elche
4 - 3
Sporting Club Lokeren
Rabu
10/01/2018
FT
Osnabrück
2 - 1
FC Malinois
Rabu
10/01/2018
FT
Hansa Rostock
3 - 2
Neustrelitz
Rabu
10/01/2018
FT
Hannover 96 II
0 - 3
Germania Halberstadt
Rabu
10/01/2018
FT
URA
0 - 0
Young Africans
Rabu
10/01/2018
FT
Utrecht
4 - 3
RSC Anderlecht
Rabu
10/01/2018
FT
Azam
1 - 0
Singida United
Rabu
10/01/2018
FT
Sonnenhof Großaspach
2 - 1
Backnang
Kamis
11/01/2018
FT
Bustese Milano City
0 - 2
Chiasso
Kamis
11/01/2018
FT
Havelse
2 - 1
Gifhorn
Jumat
12/01/2018
FT
North Pine
4 - 2
Albany Creek
Jumat
12/01/2018
FT
JJK
0 - 0
KuPS
Jumat
12/01/2018
FT
Ružomberok
6 - 0
Liptovský Mikuláš
Jumat
12/01/2018
FT
Alessandria
0 - 0
FeralpiSalò
Jumat
12/01/2018
FT
Start
11 - 0
Donn
Jumat
12/01/2018
FT
Sarpsborg 08
3 - 0
Moss
Jumat
12/01/2018
FT
Liefering
4 - 2
Amstetten
Jumat
12/01/2018
FT
Raufoss
4 - 1
Gjøvik-Lyn
Jumat
12/01/2018
FT
Markranstädt
0 - 8
Lokomotive Leipzig
Sabtu
13/01/2018
FT
Logan Lightning
1 - 3
Western Pride
Sabtu
13/01/2018
FT
Rochedale Rovers
3 - 3
Redlands United
Sabtu
13/01/2018
FT
Mariehamn
2 - 1
Åland
Sabtu
13/01/2018
FT
Partizán Bardejov
1 - 3
Zemplín Michalovce
Sabtu
13/01/2018
FT
Beroe
3 - 0
Sozopol
Sabtu
13/01/2018
FT
Carl Zeiss Jena
1 - 1
Babelsberg
Sabtu
13/01/2018
FT
Borussia Dortmund II
1 - 2
Fortuna Köln
Sabtu
13/01/2018
FT
BFC Dynamo
2 - 2
Bischofswerdaer FV
Sabtu
13/01/2018
FT
Vasas
3 - 0
Szekszárd
Sabtu
13/01/2018
FT
Inter Turku
4 - 0
KaaPo
Sabtu
13/01/2018
FT
Saarbrücken
6 - 0
Oberachern
Sabtu
13/01/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II
1 - 1
St. Pauli II
Sabtu
13/01/2018
FT
TuRU 1880 Düsseldorf
0 - 5
Erndtebrück
Sabtu
13/01/2018
FT
Altglienicke
2 - 1
CFC Hertha
Sabtu
13/01/2018
FT
HJK
3 - 4
Hammarby
Sabtu
13/01/2018
FT
CfR Pforzheim
0 - 6
Elversberg
Sabtu
13/01/2018
FT
Rödinghausen
0 - 3
Paderborn
Sabtu
13/01/2018
FT
URA
0 - 0
Azam
Minggu
14/01/2018
FT
CS U Craiova
2 - 4
Meppen
Minggu
14/01/2018
FT
Arema
2 - 0
Barito Putera
Minggu
14/01/2018
FT
Osnabrück
1 - 0
Schwarz-Weiß Rehden
Minggu
14/01/2018
FT
Daco-Getica
2 - 0
Akzhayik
Senin
15/01/2018
FT
CSMS Iaşi
2 - 1
AGMK
Selasa
16/01/2018
FT
Podbrezová
1 - 3
Pohronie
Selasa
16/01/2018
FT
Slaven Koprivnica
8 - 0
Brinje Grosuplje
Selasa
16/01/2018
FT
Botoşani
1 - 2
Baltika
Selasa
16/01/2018
FT
Jiangsu FC
0 - 2
Altglienicke
Selasa
16/01/2018
FT
Köln II
3 - 2
SSVg Velbert
Rabu
17/01/2018
FT
South Melbourne
3 - 2
Port Melbourne
Rabu
17/01/2018
FT
Cherno More
2 - 0
Chernomorets Balchik
Rabu
17/01/2018
FT
Dolgie Prudy
2 - 1
Kaluga
Rabu
17/01/2018
FT
Beroe
2 - 1
Maritsa Plovdiv
Rabu
17/01/2018
FT
Daco-Getica
1 - 1
Kamza
Rabu
17/01/2018
FT
Unterhaching
0 - 2
Bayern München II
Rabu
17/01/2018
FT
Lokomotiva Zagreb
1 - 1
Gorica
Rabu
17/01/2018
FT
Puskás FC
4 - 0
Linense
Rabu
17/01/2018
FT
Botoşani
0 - 2
Ludogorets
Rabu
17/01/2018
FT
Optik Rathenow
4 - 3
Neustrelitz
Rabu
17/01/2018
FT
Hibernians
3 - 0
Levski Sofia
Rabu
17/01/2018
FT
Castellón
0 - 4
CFR Cluj
Rabu
17/01/2018
FT
Sprockhövel
1 - 1
Fortuna Düsseldorf II
Rabu
17/01/2018
FT
Teutonia Ottensen
1 - 3
Lübeck
Rabu
17/01/2018
FT
FC Wil 1900
8 - 0
Gossau
Kamis
18/01/2018
FT
Universitario
1 - 1
Independiente Medellín
Kamis
18/01/2018
FT
Dunav 2010
3 - 1
Botev Galabovo
Kamis
18/01/2018
FT
Steaua Bucharest
1 - 2
Olimpik Donetsk
Kamis
18/01/2018
FT
Stadl-Paura
0 - 4
FC Blau Weiss Linz
Kamis
18/01/2018
FT
Astoria Walldorf
2 - 2
Neckarsulmer SU
Kamis
18/01/2018
FT
Altona 93
1 - 3
Borussia Dortmund II
Kamis
18/01/2018
FT
Rapperswil-Jona
2 - 0
Brühl
Jumat
19/01/2018
FT
Spartak Moskwa II
3 - 3
Chertanovo
Jumat
19/01/2018
FT
Hamburger SV II
2 - 0
Borussia Dortmund II
Jumat
19/01/2018
FT
Metalurh Zaporizhya
0 - 2
Kolos Kovalivka
Jumat
19/01/2018
FT
Botev Plovdiv
3 - 0
Maritsa Plovdiv
Jumat
19/01/2018
FT
Aris Limassol
0 - 5
Dinamo Bucureşti
Jumat
19/01/2018
FT
Seoul
0 - 1
Vaduz
Jumat
19/01/2018
FT
Rödinghausen
3 - 2
Germania Egestorf
Sabtu
20/01/2018
FT
Redlands United
1 - 5
Western Pride
Sabtu
20/01/2018
FT
Campbelltown City
2 - 1
MetroStars
Sabtu
20/01/2018
FT
Đà Nẵng
0 - 0
Yokohama
Sabtu
20/01/2018
FT
Rochedale Rovers
3 - 1
Logan Lightning
Sabtu
20/01/2018
FT
Vasas
8 - 0
Vecsés
Sabtu
20/01/2018
FT
Balmazújváros Sport
1 - 1
Ceglédi
Sabtu
20/01/2018
FT
Budaörs
2 - 1
Paksi SE
Sabtu
20/01/2018
FT
Znicz Pruszków
2 - 1
Polonia Warszawa
Sabtu
20/01/2018
FT
Puskás FC
1 - 0
Shanghai Shenhua
Sabtu
20/01/2018
FT
ACS Poli Timişoara
1 - 0
Ghiroda
Sabtu
20/01/2018
FT
Lørenskog
1 - 1
Grorud
Sabtu
20/01/2018
FT
BATE
1 - 1
Belshina
Sabtu
20/01/2018
FT
Olimpia Elbląg
1 - 3
Bytovia Bytów
Sabtu
20/01/2018
FT
Pogoń Siedlce
1 - 2
Radomiak Radom
Sabtu
20/01/2018
FT
Vitosha Bistritsa
3 - 1
Strumska slava
Sabtu
20/01/2018
FT
JJK
0 - 0
MP
Sabtu
20/01/2018
FT
JBK
2 - 2
Jaro
Sabtu
20/01/2018
FT
Kelantan
3 - 4
Ratchaburi
Sabtu
20/01/2018
FT
BFC Dynamo
3 - 1
Optik Rathenow
Sabtu
20/01/2018
FT
ROW Rybnik
1 - 5
Katowice
Sabtu
20/01/2018
FT
Sogndal
1 - 1
Florø
Sabtu
20/01/2018
FT
Hessen Kassel
1 - 3
Wiedenbrück
Sabtu
20/01/2018
FT
SC Kriens
7 - 0
Wohlen
Sabtu
20/01/2018
FT
Viktoria Köln
5 - 1
Oberneuland
Sabtu
20/01/2018
FT
Bærum
3 - 2
Frigg
Sabtu
20/01/2018
FT
Verl
1 - 2
LSK Hansa
Sabtu
20/01/2018
FT
Eintracht Braunschw. II
0 - 0
Viktoria Berlin
Sabtu
20/01/2018
FT
FAC Team für Wien
5 - 2
Bruck / Leitha
Sabtu
20/01/2018
FT
Aluminij
1 - 1
Allerheiligen
Sabtu
20/01/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II
1 - 1
Wegberg-Beeck
Sabtu
20/01/2018
FT
Trans
6 - 3
Tulevik
Sabtu
20/01/2018
FT
Concordia Chiajna
1 - 2
Saburtalo
Sabtu
20/01/2018
FT
Maribor
4 - 2
Nafta
Sabtu
20/01/2018
FT
Shakhtar Donetsk
2 - 2
Ludogorets
Sabtu
20/01/2018
FT
Daco-Getica
0 - 5
Stal Dniprodzerzhynsk
Sabtu
20/01/2018
FT
Videoton
1 - 1
Beijing Chengfeng
Sabtu
20/01/2018
FT
Lahti
1 - 0
Flora
Sabtu
20/01/2018
FT
RoPS
6 - 1
OPS
Sabtu
20/01/2018
FT
VPS
1 - 0
Umeå
Sabtu
20/01/2018
FT
Rijeka
0 - 0
Gorica
Sabtu
20/01/2018
FT
Raufoss
0 - 0
Asker
Minggu
21/01/2018
FT
Sydney United
0 - 1
Hakoah Sydney City
Minggu
21/01/2018
FT
Sutherland Sharks
2 - 3
St George Saints
Minggu
21/01/2018
FT
Hertha BSC II
1 - 1
Lichtenberg
Minggu
21/01/2018
FT
Rudar
1 - 1
Ilirija
Minggu
21/01/2018
FT
Naţional Sebiş
0 - 4
ACS Poli Timişoara
Minggu
21/01/2018
FT
CSMS Iaşi
3 - 0
Chornomorets
Minggu
21/01/2018
FT
CS U Craiova
1 - 0
Lechia Gdańsk
Minggu
21/01/2018
FT
Fløya
1 - 1
Tromsdalen
Minggu
21/01/2018
FT
Estudiantes de San Luis
1 - 1
Juventud Unida Univ.
Minggu
21/01/2018
FT
Jaguares de Córdoba
1 - 1
Independiente Medellín
Senin
22/01/2018
FT
Junior
3 - 1
Real Cartagena
Senin
22/01/2018
FT
Tusker
0 - 1
KCCA
Senin
22/01/2018
FT
Rangers
0 - 2
Curicó Unido
Selasa
23/01/2018
FT
Vitosha Bistritsa
2 - 0
Chernomorets Balchik
Selasa
23/01/2018
FT
Hermannstadt
3 - 0
ACS Poli Timişoara
Selasa
23/01/2018
FT
Allerheiligen
3 - 2
Gleisdorf
Selasa
23/01/2018
FT
Brinkumer SV
1 - 2
Schwarz-Weiß Rehden
Selasa
23/01/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II
2 - 3
SSVg Velbert
Rabu
24/01/2018
FT
Logan Lightning
5 - 1
Redlands United
Rabu
24/01/2018
FT
Rochedale Rovers
1 - 8
Western Pride
Rabu
24/01/2018
FT
Zagłębie Sosnowiec
4 - 2
Podbeskidzie
Rabu
24/01/2018
FT
Nõmme Kalju
2 - 1
TPS
Rabu
24/01/2018
FT
Union Fürstenwalde
0 - 4
BAK 07
Rabu
24/01/2018
FT
Leopards
2 - 1
KCCA
Rabu
24/01/2018
FT
Triglav
1 - 4
Rudar
Rabu
24/01/2018
FT
Voždovac
1 - 2
ACS Poli Timişoara
Rabu
24/01/2018
FT
Elversberg
6 - 0
Alemannia Aachen
Rabu
24/01/2018
FT
CSKA Sofia
8 - 0
Jiangsu FC
Rabu
24/01/2018
FT
Neuchâtel Xamax FC
5 - 1
Yverdon Sport FC
Rabu
24/01/2018
FT
HamKam
4 - 1
Nybergsund
Rabu
24/01/2018
FT
Havelse
3 - 1
Wunstorf
Rabu
24/01/2018
FT
Babelsberg
8 - 0
BSC Süd 05
Rabu
24/01/2018
FT
Bonner SC
2 - 3
SSV Merten
Rabu
24/01/2018
FT
Gonsenheim
0 - 1
Mainz 05 II
Rabu
24/01/2018
FT
TSV 1860 Munich
11 - 0
Wörgl
Rabu
24/01/2018
FT
Gaz Metan Mediaş
3 - 1
Veres
Kamis
25/01/2018
FT
Junior
1 - 0
Jaguares de Córdoba
Kamis
25/01/2018
FT
Real Cartagena
0 - 5
Independiente Medellín
Kamis
25/01/2018
FT
MetroStars
1 - 2
Croydon
Kamis
25/01/2018
FT
Concordia Chiajna
1 - 0
Neftçi
Kamis
25/01/2018
FT
Paide
3 - 5
TPS
Kamis
25/01/2018
FT
Forrestfield United
2 - 1
Armadale
Kamis
25/01/2018
FT
Nizhny Novgorod
4 - 2
Biolog
Kamis
25/01/2018
FT
Cockburn City
2 - 1
ECU Joondalup
Kamis
25/01/2018
FT
ACS Poli Timişoara
4 - 1
Ripensia Timişoara
Kamis
25/01/2018
FT
CS U Craiova
0 - 2
Ludogorets
Kamis
25/01/2018
FT
Tianjin Jinmen Tiger
2 - 1
Kickers Offenbach
Kamis
25/01/2018
FT
Selbak
0 - 4
Fredrikstad
Kamis
25/01/2018
FT
Ferencváros
0 - 1
Rijeka
Kamis
25/01/2018
FT
ASC Dortmund
2 - 2
Westfalia Rhynern
Jumat
26/01/2018
FT
Sport Boys
0 - 0
Morelia
Jumat
26/01/2018
FT
Daco-Getica
3 - 1
Metaloglobus
Jumat
26/01/2018
FT
Paksi SE
1 - 1
Ceglédi
Jumat
26/01/2018
FT
Shonan Bellmare
1 - 0
Puskás FC
Jumat
26/01/2018
FT
Tychy 71
0 - 0
Puszcza Niepołomice
Jumat
26/01/2018
FT
MFK Karviná
0 - 1
Raków Częstochowa
Jumat
26/01/2018
FT
Sofapaka
0 - 0
KCCA
Jumat
26/01/2018
FT
Videoton
0 - 3
CFR Cluj
Jumat
26/01/2018
FT
Saarbrücken
1 - 0
Ulsan
Jumat
26/01/2018
FT
Dynamo Kyiv
3 - 2
Osijek
Jumat
26/01/2018
FT
Aalesund
3 - 0
Hødd
Jumat
26/01/2018
FT
Jerv
4 - 0
Vindbjart
Jumat
26/01/2018
FT
Ingolstadt II
1 - 1
Eichstätt
Sabtu
27/01/2018
FT
Gryf Wejherowo
1 - 2
Odra Opole
Sabtu
27/01/2018
FT
Vasas
0 - 2
Honvéd
Sabtu
27/01/2018
FT
Soroksár SC
0 - 1
Szolnoki MÁV
Sabtu
27/01/2018
FT
Chertanovo
14 - 0
Kolomna
Sabtu
27/01/2018
FT
FK Pardubice
0 - 0
FC Vysocina Jihlava
Sabtu
27/01/2018
FT
Nizhny Novgorod
2 - 1
Spartak Nal'chik
Sabtu
27/01/2018
FT
MTE 1904
2 - 2
Inter Bratislava
Sabtu
27/01/2018
FT
Luch Minsk
2 - 3
Dnepr Mogilev
Sabtu
27/01/2018
FT
Podbeskidzie
1 - 1
Ruch Chorzów
Sabtu
27/01/2018
FT
Balmazújváros Sport
1 - 0
Kisvárda
Sabtu
27/01/2018
FT
Debrecen
3 - 1
Szeged-Csanád
Sabtu
27/01/2018
FT
Pogoń Siedlce
1 - 3
Wisła Puławy
Sabtu
27/01/2018
FT
Kluczbork
0 - 1
Jastrzębie
Sabtu
27/01/2018
FT
CSKA Sofia
0 - 0
Dynamo Kyiv
Sabtu
27/01/2018
FT
Cham
1 - 3
Wohlen
Sabtu
27/01/2018
FT
Stal Stalowa Wola
2 - 3
Stal Mielec
Sabtu
27/01/2018
FT
Empor Berlin
0 - 4
BFC Dynamo
Sabtu
27/01/2018
FT
Miedź Legnica
1 - 0
Katowice
Sabtu
27/01/2018
FT
Bærum
1 - 2
Moss
Sabtu
27/01/2018
FT
Gorodeya
3 - 1
Slutsk
Sabtu
27/01/2018
FT
Vitosha Bistritsa
3 - 2
Ludogorets II
Sabtu
27/01/2018
FT
Florø
1 - 3
Strømmen
Sabtu
27/01/2018
FT
Elverum
5 - 1
Nybergsund
Sabtu
27/01/2018
FT
Hessen Kassel
3 - 1
Barockstadt Fulda-Lehn.
Sabtu
27/01/2018
FT
Schweinfurt
1 - 0
Elversberg
Sabtu
27/01/2018
FT
Homburg
0 - 1
Nürnberg II
Sabtu
27/01/2018
FT
SJK
2 - 1
VIFK
Sabtu
27/01/2018
FT
Hønefoss
2 - 2
Frigg
Sabtu
27/01/2018
FT
FC Schaffhouse
2 - 0
SC Kriens
Sabtu
27/01/2018
FT
Maribor
3 - 0
Weiz
Sabtu
27/01/2018
FT
FC Aarau
1 - 2
Yverdon Sport FC
Sabtu
27/01/2018
FT
Deportivo Municipal
2 - 1
El Nacional
Minggu
28/01/2018
FT
Junior
2 - 1
Independiente Medellín
Minggu
28/01/2018
FT
Ñublense
1 - 0
Huachipato
Minggu
28/01/2018
FT
Real Cartagena
0 - 4
Jaguares de Córdoba
Minggu
28/01/2018
FT
Alianza Lima
0 - 2
Audax Italiano
Minggu
28/01/2018
FT
Manly United
0 - 2
Sydney Olympic
Minggu
28/01/2018
FT
Sutherland Sharks
3 - 0
Hakoah Sydney City
Minggu
28/01/2018
FT
Blacktown Spartans
0 - 3
Bonnyrigg White Eagles
Minggu
28/01/2018
FT
CFR Cluj
6 - 0
Sfîntul Gheorghe
Minggu
28/01/2018
FT
Osnabrück
1 - 1
Rödinghausen
Minggu
28/01/2018
FT
Diósgyőr
5 - 0
Rimavská Sobota
Minggu
28/01/2018
FT
Gefle
2 - 2
Team Thoren
Minggu
28/01/2018
FT
Wormatia Worms
2 - 2
Nürnberg II
Minggu
28/01/2018
FT
Seligenporten
1 - 4
Elversberg
Minggu
28/01/2018
FT
Renova
0 - 0
Javor
Minggu
28/01/2018
FT
Gaz Metan Mediaş
0 - 2
Spartak Subotica
Minggu
28/01/2018
FT
Steaua Bucharest
3 - 1
Jiangsu FC
Minggu
28/01/2018
FT
FC Winterthur
2 - 2
YF Juventus
Minggu
28/01/2018
FT
Sporting Cristal
2 - 1
Universidad de Chile
Selasa
30/01/2018
FT
Rotor Volgograd II
2 - 1
Akademiya Futbola
Selasa
30/01/2018
FT
Neman Grodno
3 - 1
Gorodeya
Selasa
30/01/2018
FT
Torpedo BelAZ
4 - 0
Smolevichy
Selasa
30/01/2018
FT
Steaua Bucharest
2 - 0
Osijek
Selasa
30/01/2018
FT
Líšeň
0 - 3
Znojmo
Selasa
30/01/2018
FT
Oberneuland
1 - 2
Hannover 96 II
Selasa
30/01/2018
FT
Barcelona
1 - 2
Delfin
Rabu
31/01/2018
FT
Emelec
4 - 1
River Plate
Rabu
31/01/2018
FT
Khimki
1 - 1
Veles
Rabu
31/01/2018
FT
MetroStars
3 - 1
FK Beograd
Rabu
31/01/2018
FT
Dinamo Stavropol
1 - 0
Rotor Volgograd II
Rabu
31/01/2018
FT
Vasas
1 - 2
MTK
Rabu
31/01/2018
FT
Ruch Chorzów
4 - 1
Rozwój Katowice
Rabu
31/01/2018
FT
Zagłębie Sosnowiec
0 - 0
Puszcza Niepołomice
Rabu
31/01/2018
FT
Honvéd
0 - 0
Balmazújváros Sport
Rabu
31/01/2018
FT
Győri ETO
2 - 1
MFK Zvolen
Rabu
31/01/2018
FT
Slutsk
2 - 0
Slavia
Rabu
31/01/2018
FT
Borussia Dortmund II
2 - 1
Rot Weiss Essen
Rabu
31/01/2018
FT
Győri ETO
2 - 2
MTE 1904
Rabu
31/01/2018
FT
Gryf Wejherowo
1 - 1
Chrobry Głogów
Rabu
31/01/2018
FT
Arminia Bielefeld II
0 - 1
Rödinghausen
Rabu
31/01/2018
FT
Hessen Dreieich
5 - 5
FSV Frankfurt
Kamis
01/02/2018
FT
Alianza Lima
1 - 0
Sport Boys
Kamis
01/02/2018
FT
Neman Grodno
0 - 0
Smolevichy
Kamis
01/02/2018
FT
Tatran Prešov
1 - 1
Lokomotíva Košice
Kamis
01/02/2018
FT
Torpedo BelAZ
1 - 0
Gorodeya
Kamis
01/02/2018
FT
F91 Dudelange
0 - 0
Örebro
Kamis
01/02/2018
FT
Vasas
0 - 0
Pénzügyőr
Jumat
02/02/2018
FT
MetroStars
2 - 0
Adelaide City
Jumat
02/02/2018
FT
Botev Vratsa
1 - 3
Vitosha Bistritsa
Jumat
02/02/2018
FT
Green Gully
3 - 0
Bulleen Lions
Jumat
02/02/2018
FT
Tychy 71
1 - 2
SFC Opava
Jumat
02/02/2018
FT
Kongsvinger
0 - 1
HamKam
Jumat
02/02/2018
FT
Notodden
1 - 3
Jerv
Jumat
02/02/2018
FT
Čukarički
0 - 0
MFK Karviná
Jumat
02/02/2018
FT
Aalesund
4 - 0
Brattvåg
Jumat
02/02/2018
FT
Röchling Völklingen
2 - 0
Homburg
Jumat
02/02/2018
FT
Flekkerøy
0 - 1
Arendal
Sabtu
03/02/2018
FT
Barcelona
1 - 1
River Plate
Sabtu
03/02/2018
FT
Emelec
3 - 1
Delfin
Sabtu
03/02/2018
FT
South Hobart
2 - 1
Pascoe Vale
Sabtu
03/02/2018
FT
Mito Hollyhock
3 - 4
Kashima Antlers
Sabtu
03/02/2018
FT
Smolevichy
1 - 4
Gorodeya
Sabtu
03/02/2018
FT
FK Pardubice
8 - 0
Mohelnice
Sabtu
03/02/2018
FT
MTK
1 - 3
Honvéd
Sabtu
03/02/2018
FT
Debrecen
1 - 0
Kisvárda
Sabtu
03/02/2018
FT
Lippstadt 08
0 - 1
Wiedenbrück
Sabtu
03/02/2018
FT
Miedź Legnica
3 - 3
Raków Częstochowa
Sabtu
03/02/2018
FT
Torpedo BelAZ
1 - 1
Neman Grodno
Sabtu
03/02/2018
FT
Górnik Łęczna
1 - 0
Wisła Puławy
Sabtu
03/02/2018
FT
Soroksár SC
2 - 1
Komárno
Sabtu
03/02/2018
FT
Dinamo Minsk
0 - 1
Vitebsk
Sabtu
03/02/2018
FT
Mačva Šabac
0 - 2
Javor
Sabtu
03/02/2018
FT
Vítkovice
5 - 4
Odra Petřkovice
Sabtu
03/02/2018
FT
Ullensaker / Kisa
7 - 0
KFUM
Sabtu
03/02/2018
FT
Debrecen
3 - 3
Kisvárda
Sabtu
03/02/2018
FT
Hajduk Split II
0 - 2
Zlaté Moravce
Sabtu
03/02/2018
FT
Fredrikstad
3 - 0
Kråkerøy
Sabtu
03/02/2018
FT
Asker
1 - 2
Bærum
Minggu
04/02/2018
FT
JEF United
1 - 4
Kashiwa Reysol
Minggu
04/02/2018
FT
Blacktown City
3 - 1
Mt Druitt Town
Minggu
04/02/2018
FT
GHFA Spirit
1 - 7
Bonnyrigg White Eagles
Minggu
04/02/2018
FT
Manly United
2 - 2
Rockdale Ilinden
Minggu
04/02/2018
FT
Marconi Stallions
1 - 3
St George Saints
Minggu
04/02/2018
FT
Aluminij
1 - 1
Rogaška
Minggu
04/02/2018
FT
Vasas
7 - 0
Szabadkikötő
Minggu
04/02/2018
FT
Greuther Fürth II
5 - 0
Eltersdorf
Minggu
04/02/2018
FT
Luch Minsk
0 - 3
Riteriai
Minggu
04/02/2018
FT
Skeid
3 - 3
Moss
Minggu
04/02/2018
FT
Flora
2 - 0
Spartaks Jūrmala
Minggu
04/02/2018
FT
Tromsdalen
3 - 2
Salangen
Senin
05/02/2018
FT
Chernomorets
1 - 2
Rotor Volgograd
Senin
05/02/2018
FT
Čukarički
1 - 1
Shakhtyor Soligorsk
Selasa
06/02/2018
FT
Partizán Bardejov
0 - 0
Liptovský Mikuláš
Selasa
06/02/2018
FT
Köln II
1 - 2
Rot Weiss Essen
Selasa
06/02/2018
FT
Legion
3 - 1
Angusht
Selasa
06/02/2018
FT
Khimki
3 - 0
Dolgie Prudy
Rabu
07/02/2018
FT
Argeș
2 - 1
Chindia Târgovişte
Rabu
07/02/2018
FT
Belshina
1 - 1
Dnepr Mogilev
Rabu
07/02/2018
FT
Odra Opole
1 - 0
SFC Opava
Rabu
07/02/2018
FT
Torpedo
0 - 2
Vitebsk
Rabu
07/02/2018
FT
Krasnodar II
1 - 1
Akademiya Futbola
Rabu
07/02/2018
FT
Dunav 2010
4 - 1
Nesebar
Rabu
07/02/2018
FT
Cherno More
1 - 4
Ludogorets II
Rabu
07/02/2018
FT
Vasas
1 - 0
Iváncsa
Rabu
07/02/2018
FT
Førde
3 - 4
Florø
Rabu
07/02/2018
FT
Sturm Graz II
3 - 5
Lafnitz
Rabu
07/02/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II
6 - 1
Düsseldorfer SC
Rabu
07/02/2018
FT
FC Cartagena
1 - 2
Guangdong South Tigers
Kamis
08/02/2018
FT
Colo Colo
1 - 1
UTC Cajamarca
Kamis
08/02/2018
FT
Spartak Nal'chik
3 - 0
Angusht
Kamis
08/02/2018
FT
Lokomotiv Sofia 1929
1 - 0
Vitosha Bistritsa
Kamis
08/02/2018
FT
Dynamo Kyiv
3 - 1
Tianjin Jinmen Tiger
Jumat
09/02/2018
FT
Neman Grodno
1 - 3
Riteriai
Jumat
09/02/2018
FT
Vasas
7 - 0
III. Kerületi TUE
Jumat
09/02/2018
FT
Vitebsk
0 - 5
Naftan
Jumat
09/02/2018
FT
FC Hradec Králové
0 - 2
Miedź Legnica
Jumat
09/02/2018
FT
Vereya
2 - 1
Botev Galabovo
Jumat
09/02/2018
FT
Öster
0 - 2
Mjällby
Jumat
09/02/2018
FT
TSV 1860 Munich
2 - 1
Beijing Chengfeng
Jumat
09/02/2018
FT
Ullensaker / Kisa
0 - 0
HamKam
Jumat
09/02/2018
FT
Skeid
5 - 0
Alta
Jumat
09/02/2018
FT
Rot Weiss Oberhausen
2 - 2
TSV Steinbach
Jumat
09/02/2018
FT
Raufoss
3 - 3
Elverum
Sabtu
10/02/2018
FT
Heidelberg United
2 - 4
Sydney Olympic
Sabtu
10/02/2018
FT
Volna
0 - 4
Isloch
Sabtu
10/02/2018
FT
Žilina II
1 - 1
Frýdek-Místek
Sabtu
10/02/2018
FT
Odra Opole
2 - 2
Rozwój Katowice
Sabtu
10/02/2018
FT
Szombathelyi Haladás
3 - 2
Nafta
Sabtu
10/02/2018
FT
Dorogi
4 - 0
Veľké Ludince
Sabtu
10/02/2018
FT
Puskás FC
1 - 1
Tianjin Jinmen Tiger
Sabtu
10/02/2018
FT
Chojniczanka Chojnice
3 - 2
Bałtyk Gdynia
Sabtu
10/02/2018
FT
Puszcza Niepołomice
2 - 4
SFC Opava
Sabtu
10/02/2018
FT
Angusht
2 - 0
Biolog
Sabtu
10/02/2018
FT
Ullern
1 - 7
Kjelsås
Sabtu
10/02/2018
FT
Etar
2 - 1
Lovech
Sabtu
10/02/2018
FT
CSKA Sofia
2 - 1
Tsarsko selo
Sabtu
10/02/2018
FT
Ludogorets II
3 - 4
Dunav 2010
Sabtu
10/02/2018
FT
Soroksár SC
1 - 1
Balmazújváros Sport
Sabtu
10/02/2018
FT
Aluminij
2 - 3
Radomlje
Sabtu
10/02/2018
FT
Strømmen
3 - 0
Gjøvik-Lyn
Sabtu
10/02/2018
FT
Kongsvinger
4 - 0
Nybergsund
Sabtu
10/02/2018
FT
Karlslund
1 - 1
Carlstad United
Sabtu
10/02/2018
FT
Krško
3 - 0
Rogaška
Sabtu
10/02/2018
FT
Flora
1 - 1
HJK
Sabtu
10/02/2018
FT
Gyirmót
2 - 3
Senica
Sabtu
10/02/2018
FT
Botev Plovdiv
0 - 3
Botev Vratsa
Sabtu
10/02/2018
FT
Beroe
3 - 0
Slavia Sofia
Sabtu
10/02/2018
FT
Hønefoss
2 - 2
Bærum
Sabtu
10/02/2018
FT
Gorica
1 - 2
Triglav
Sabtu
10/02/2018
FT
Sotra
2 - 2
Åsane
Sabtu
10/02/2018
FT
Mjøndalen
6 - 0
Fram
Sabtu
10/02/2018
FT
Solin
2 - 0
Šibenik
Sabtu
10/02/2018
FT
Vålerenga II
2 - 1
Follo
Minggu
11/02/2018
FT
Rockdale Ilinden
4 - 1
St George Saints
Minggu
11/02/2018
FT
Blacktown City
4 - 4
Northern Tigers
Minggu
11/02/2018
FT
Dnepr Mogilev
2 - 0
Slavia
Minggu
11/02/2018
FT
Grorud
3 - 0
Alta
Minggu
11/02/2018
FT
Piteå
1 - 2
Skellefteå
Minggu
11/02/2018
FT
Mariehamn
2 - 1
Paide
Senin
12/02/2018
FT
Nosta
2 - 0
Krylya Sovetov II
Senin
12/02/2018
FT
Orenburg II
0 - 1
Volga Ulyanovsk
Senin
12/02/2018
FT
Videoton
3 - 1
Tianjin Jinmen Tiger
Selasa
13/02/2018
FT
KAMAZ
3 - 1
Nosta
Rabu
14/02/2018
FT
Balmazújváros Sport
2 - 0
Kazincbarcika
Rabu
14/02/2018
FT
Újpest
2 - 1
Gyirmót
Rabu
14/02/2018
FT
Vasas
3 - 0
Monor
Kamis
15/02/2018
FT
Colo Colo
3 - 1
Alianza Lima
Kamis
15/02/2018
FT
Ventspils
0 - 0
Wattens
Jumat
16/02/2018
FT
Torpedo Armavir
3 - 0
Kuban Krasnodar II
Jumat
16/02/2018
FT
Tychy 71
1 - 0
Górnik Polkowice
Jumat
16/02/2018
FT
Jerv
1 - 2
Sandnes Ulf
Jumat
16/02/2018
FT
Odd II
1 - 0
Stabæk II
Jumat
16/02/2018
FT
Bad Gleichenberg
4 - 1
Rapid Wina II
Jumat
16/02/2018
FT
Fredrikstad
0 - 0
Skeid
Sabtu
17/02/2018
FT
Bonnyrigg White Eagles
3 - 0
Sydney Olympic
Sabtu
17/02/2018
FT
Torpedo
0 - 2
Isloch
Sabtu
17/02/2018
FT
FC Hradec Králové
9 - 1
Viktorie Jirny
Sabtu
17/02/2018
FT
Odra Opole
0 - 0
Kluczbork
Sabtu
17/02/2018
FT
FK Pardubice
1 - 0
Zlínsko
Sabtu
17/02/2018
FT
Minsk
1 - 1
Luch Minsk
Sabtu
17/02/2018
FT
Soroksár SC
2 - 1
Vasas
Sabtu
17/02/2018
FT
Puszcza Niepołomice
2 - 2
Sandecja Nowy Sącz
Sabtu
17/02/2018
FT
Mezőkövesd
1 - 1
Szolnoki MÁV
Sabtu
17/02/2018
FT
Chojniczanka Chojnice
3 - 1
Stomil Olsztyn
Sabtu
17/02/2018
FT
Odra Opole
2 - 2
Rekord Bielsko-Biała
Sabtu
17/02/2018
FT
Wacker Innsbruck II
3 - 3
Kufstein
Sabtu
17/02/2018
FT
Strømmen
2 - 1
HamKam
Sabtu
17/02/2018
FT
Vålerenga II
3 - 1
Gjelleråsen
Sabtu
17/02/2018
FT
Mezőkövesd
4 - 0
Ceglédi
Sabtu
17/02/2018
FT
Ullensaker / Kisa
3 - 0
Raufoss
Sabtu
17/02/2018
FT
Notodden
4 - 1
Bærum
Sabtu
17/02/2018
FT
Elverum
3 - 1
Eidsvold
Sabtu
17/02/2018
FT
BATE
3 - 0
Riteriai
Sabtu
17/02/2018
FT
Mjøndalen
2 - 0
Kongsvinger
Sabtu
17/02/2018
FT
TPS
11 - 2
BK-46
Sabtu
17/02/2018
FT
Åsane
0 - 0
Florø
Minggu
18/02/2018
FT
Rockdale Ilinden
2 - 3
Sutherland Sharks
Minggu
18/02/2018
FT
Blacktown City
2 - 3
Sydney United
Minggu
18/02/2018
FT
Marconi Stallions
2 - 2
Manly United
Minggu
18/02/2018
FT
Belshina
1 - 3
Slutsk
Minggu
18/02/2018
FT
Hønefoss
1 - 1
Moss
Minggu
18/02/2018
FT
Alta
3 - 3
Tromsdalen
Minggu
18/02/2018
FT
Naftan
1 - 6
Smolevichy
Selasa
20/02/2018
FT
Roskilde
2 - 0
Desna
Rabu
21/02/2018
FT
Minsk
3 - 1
Torpedo
Rabu
21/02/2018
FT
Odd
2 - 0
Jerv
Rabu
21/02/2018
FT
Ventspils
0 - 2
Esbjerg fB
Rabu
21/02/2018
FT
Shakhtyor Soligorsk
2 - 0
KuPS
Rabu
21/02/2018
FT
Åsane
1 - 0
Lysekloster
Rabu
21/02/2018
FT
Raufoss
4 - 2
HamKam
Kamis
22/02/2018
FT
Næstved BK
3 - 0
HIK
Kamis
22/02/2018
FT
Strømmen
2 - 1
Skeid
Kamis
22/02/2018
FT
Brodd
4 - 4
Vidar
Jumat
23/02/2018
FT
Fredrikstad
1 - 1
Zenit St. Petersburg II
Jumat
23/02/2018
FT
Raków Częstochowa
0 - 2
Tychy 71
Jumat
23/02/2018
FT
Kongsvinger
2 - 1
Ullensaker / Kisa
Jumat
23/02/2018
FT
PS Kemi
3 - 1
TP-47
Jumat
23/02/2018
FT
Odra Opole
1 - 0
Jastrzębie
Sabtu
24/02/2018
FT
Ural II
0 - 1
Chelyabinsk
Sabtu
24/02/2018
FT
Schweinfurt
7 - 2
Eltersdorf
Sabtu
24/02/2018
FT
Rozwój Katowice
3 - 3
Katowice
Sabtu
24/02/2018
FT
Strogino
3 - 2
Ryazan
Sabtu
24/02/2018
FT
Olimpia Grudziądz
0 - 1
Gryf Wejherowo
Sabtu
24/02/2018
FT
Grorud
1 - 4
Elverum
Sabtu
24/02/2018
FT
Zagłębie Sosnowiec
0 - 1
Bełchatów
Sabtu
24/02/2018
FT
Kuban Krasnodar II
1 - 2
Biolog
Sabtu
24/02/2018
FT
Neman Grodno
1 - 0
Luch Minsk
Sabtu
24/02/2018
FT
Hønefoss
3 - 1
Gjøvik-Lyn
Sabtu
24/02/2018
FT
Bryne
1 - 0
Vard
Sabtu
24/02/2018
FT
Arendal
3 - 1
Fram
Sabtu
24/02/2018
FT
Mjøndalen
3 - 1
Raufoss
Sabtu
24/02/2018
FT
Sogndal
1 - 1
Florø
Minggu
25/02/2018
FT
Hønefoss
6 - 1
Valdres
Selasa
27/02/2018
FT
Sheriff
0 - 1
KuPS
Rabu
28/02/2018
FT
Minsk
0 - 2
Gorodeya
Rabu
28/02/2018
FT
Kuban Krasnodar II
1 - 1
Druzhba
Kamis
01/03/2018
FT
LDU Quito
2 - 2
Phoenix Rising
Kamis
01/03/2018
FT
Ullensaker / Kisa
1 - 0
Sandnes Ulf
Kamis
01/03/2018
FT
Skovshoved
1 - 3
Florø
Jumat
02/03/2018
FT
Veles
2 - 2
Zorkiy
Sabtu
03/03/2018
FT
Krasnodar II
3 - 0
Kuban Krasnodar II
Sabtu
03/03/2018
FT
TP-47
4 - 4
OLS
Sabtu
03/03/2018
FT
KFUM
2 - 2
Notodden
Sabtu
03/03/2018
FT
Torpedo Armavir
3 - 1
Dinamo Stavropol
Sabtu
03/03/2018
FT
Asker
1 - 4
Skeid
Sabtu
03/03/2018
FT
Chojniczanka Chojnice
0 - 3
Gryf Wejherowo
Sabtu
03/03/2018
FT
Örgryte
1 - 0
Fredrikstad
Sabtu
03/03/2018
FT
Flekkerøy
0 - 3
Egersund
Sabtu
03/03/2018
FT
HamKam
4 - 1
Fram
Minggu
04/03/2018
FT
Vålerenga II
3 - 2
Odd II
Minggu
04/03/2018
FT
PS Kemi
1 - 3
Team Thoren
Minggu
04/03/2018
FT
Sandnes Ulf
2 - 1
HJK
Selasa
06/03/2018
FT
Tekstilshchik
2 - 0
Spartak Kostroma
Rabu
07/03/2018
FT
Strømmen
4 - 1
Tromsdalen
Kamis
08/03/2018
FT
Jerv
1 - 1
Kongsvinger
Kamis
08/03/2018
FT
Fredrikstad
4 - 0
Raufoss
Kamis
08/03/2018
FT
Stjørdals-Blink
1 - 0
Steinkjer
Jumat
09/03/2018
FT
Bhayangkara
1 - 2
Barito Putera
Jumat
09/03/2018
FT
Persela
0 - 0
Persipura
Jumat
09/03/2018
FT
Sogndal
2 - 2
Hødd
Jumat
09/03/2018
FT
Viking
1 - 1
Åsane
Jumat
09/03/2018
FT
Asker
0 - 1
Alta
Sabtu
10/03/2018
FT
Arendal
1 - 0
Notodden
Sabtu
10/03/2018
FT
HIK
2 - 1
Akademisk Boldklub
Sabtu
10/03/2018
FT
KFUM
3 - 0
Moss
Sabtu
10/03/2018
FT
Vidar
2 - 2
Egersund
Sabtu
10/03/2018
FT
Arezzo
0 - 1
Fano
Sabtu
10/03/2018
FT
Aalesund
2 - 0
Florø
Sabtu
10/03/2018
FT
Gefle
1 - 0
Syrianska FC
Minggu
11/03/2018
FT
Bhayangkara
0 - 1
Persipura
Minggu
11/03/2018
FT
Hønefoss
1 - 1
Alta
Minggu
11/03/2018
FT
Barito Putera
3 - 1
Persela
Minggu
11/03/2018
FT
Piteå
1 - 1
Djurgårdens
Minggu
11/03/2018
FT
Strømmen
1 - 1
Jerv
Senin
12/03/2018
FT
Kongsvinger
6 - 1
Sichuan Longfor
Selasa
13/03/2018
FT
Hansa Rostock
2 - 1
Świt Skolwin
Selasa
13/03/2018
FT
Vålerenga II
2 - 2
Stabæk II
Rabu
14/03/2018
FT
Persipura
3 - 1
Barito Putera
Rabu
14/03/2018
FT
Persela
1 - 0
Bhayangkara
Rabu
14/03/2018
FT
Frej
3 - 0
Sollentuna
Kamis
15/03/2018
FT
Sogndal
3 - 1
Nest-Sotra
Kamis
15/03/2018
FT
Linense
2 - 2
Notodden
Kamis
15/03/2018
FT
Stjørdals-Blink
1 - 1
Verdal
Jumat
16/03/2018
FT
Arendal
1 - 1
Jerv
Jumat
16/03/2018
FT
Raufoss
3 - 2
Nybergsund
Sabtu
17/03/2018
FT
Minsk
1 - 0
Torpedo
Sabtu
17/03/2018
FT
Hønefoss
2 - 2
KFUM
Sabtu
17/03/2018
FT
Grorud
1 - 3
Vålerenga II
Sabtu
17/03/2018
FT
Sandnes Ulf
1 - 1
Egersund
Sabtu
17/03/2018
FT
Asker
1 - 0
Moss
Sabtu
17/03/2018
FT
Frej
0 - 3
Brage
Sabtu
17/03/2018
FT
Elverum
0 - 2
Bærum
Sabtu
17/03/2018
FT
Viking
5 - 3
Flekkerøy
Sabtu
17/03/2018
FT
Florø
3 - 2
Hødd
Sabtu
17/03/2018
FT
PS Kemi
1 - 0
Skellefteå
Minggu
18/03/2018
FT
Strømmen
3 - 1
Sandefjord
Minggu
18/03/2018
FT
Fredrikstad
0 - 1
Mjøndalen
Senin
19/03/2018
FT
Khimik-Arsenal
1 - 0
Strogino
Jumat
23/03/2018
FT
Mezőkövesd
1 - 1
Debrecen
Jumat
23/03/2018
FT
Ruch Chorzów
2 - 1
Frýdek-Místek
Jumat
23/03/2018
FT
Honvéd
2 - 2
Trenčín
Jumat
23/03/2018
FT
HamKam
2 - 0
Florø
Sabtu
24/03/2018
FT
KFUM
4 - 1
Lyn
Sabtu
24/03/2018
FT
Oulu
1 - 1
PS Kemi
Sabtu
24/03/2018
FT
Beroe
3 - 1
Botev Galabovo
Sabtu
24/03/2018
FT
Mariehamn
0 - 2
Oskarshamns AIK
Sabtu
24/03/2018
FT
HJK
0 - 0
FCI Levadia
Sabtu
24/03/2018
FT
Kjelsås
3 - 1
Vålerenga II
Sabtu
24/03/2018
FT
Bytovia Bytów
2 - 1
Błękitni Stargard
Sabtu
24/03/2018
FT
Guadalajara
0 - 2
Tigres UANL
Minggu
25/03/2018
FT
Tromsdalen
0 - 0
Alta
Minggu
25/03/2018
FT
Sogndal
5 - 1
Åsane
Senin
26/03/2018
FT
Fredrikstad
2 - 0
Ullensaker / Kisa
Selasa
27/03/2018
FT
Viking
2 - 6
Jerv
Selasa
27/03/2018
FT
Madla
1 - 1
Vidar
Rabu
28/03/2018
FT
FC Cartagena
2 - 1
ÍBV
Rabu
28/03/2018
FT
Asker
5 - 0
Ullern
Rabu
28/03/2018
FT
Kjelsås
2 - 1
Skeid
Rabu
28/03/2018
FT
Hønefoss
2 - 5
Elverum
Kamis
29/03/2018
FT
Fredrikstad
1 - 0
Kvik Halden
Kamis
29/03/2018
FT
JJK
3 - 0
MiPK
Sabtu
31/03/2018
FT
Moss
0 - 2
Arendal
Senin
02/04/2018
FT
KFUM
3 - 3
Kvik Halden
Senin
02/04/2018
FT
Raufoss
3 - 2
Kjelsås
Selasa
03/04/2018
FT
RoPS
3 - 0
KPV
Sabtu
07/04/2018
FT
KFUM
4 - 2
Asker
Sabtu
07/04/2018
FT
Fredrikstad
1 - 2
Arendal
Sabtu
07/04/2018
FT
Raufoss
3 - 1
Hønefoss
Minggu
08/04/2018
FT
Vålerenga II
7 - 0
Nybergsund
Minggu
08/04/2018
FT
Bryne
0 - 1
Vidar
Rabu
11/04/2018
FT
Hallescher FC
4 - 2
Lokomotive Leipzig
Sabtu
14/04/2018
FT
Víkingur Ólafsvík
1 - 3
Stjarnan
Minggu
10/06/2018
FT
Alianza
3 - 1
Olimpia
Rabu
13/06/2018
FT
Erlangen-Bruck
1 - 4
Nürnberg II
Sabtu
16/06/2018
FT
Šmartno
0 - 10
Maribor
Minggu
17/06/2018
FT
Eltersdorf
1 - 3
Greuther Fürth II
Minggu
17/06/2018
FT
Herstedøster
0 - 6
Brøndby IF
Minggu
17/06/2018
FT
Legia Warsawa
5 - 1
Mazur Karczew
Sabtu
23/06/2018
FT
Slavoj Trebišov
0 - 2
Lokomotíva Košice
Sabtu
23/06/2018
FT
Putnok
2 - 8
Vasas
Minggu
24/06/2018
FT
SC Preußen 06 Münster
4 - 1
Münster 08
Minggu
24/06/2018
FT
Lüstringen
0 - 8
Osnabrück
Minggu
24/06/2018
FT
Viktoria Herxheim
0 - 4
Kaiserslautern
Selasa
26/06/2018
FT
Meiendorfer SV
1 - 5
Drochtersen / Assel
Rabu
27/06/2018
19:00
Hamburger SV II
-
Niendorfer TSV
Rabu
27/06/2018
FT
Hertha BSC II
4 - 0
Neustrelitz
Rabu
27/06/2018
FT
Adler Riemke
0 - 17
Bochum
Jumat
29/06/2018
FT
TB/ASV Regenstauf
1 - 13
Jahn Regensburg
Jumat
29/06/2018
FT
Sportfreunde Königshardt
0 - 9
Rot Weiss Oberhausen
Jumat
29/06/2018
FT
Gleisdorf
2 - 1
Admira II
Jumat
29/06/2018
FT
Victoria Hamburg
2 - 3
Eintracht Norderstedt
Sabtu
30/06/2018
FT
Torpedo Moskwa
3 - 3
Veles
Sabtu
30/06/2018
FT
Hannover 96 II
2 - 3
Fortuna Düsseldorf II
Sabtu
30/06/2018
FT
Neustrelitz
1 - 2
BAK 07
Sabtu
30/06/2018
14:00
Arsenal Kyiv
-
Kolos Kovalivka
Sabtu
30/06/2018
FT
Verl
1 - 0
Havelse
Sabtu
30/06/2018
FT
Wattenscheid 09
5 - 1
Sportfreunde Siegen
Sabtu
30/06/2018
FT
Stadeln
0 - 5
Greuther Fürth
Minggu
01/07/2018
FT
Volgar Astrakhan
1 - 1
Chernomorets
Minggu
01/07/2018
FT
Hertha Zehlendorf
0 - 3
Bischofswerdaer FV
Minggu
01/07/2018
FT
BSV Holzhausen
0 - 7
Sportfreunde Lotte
Rabu
04/07/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II
3 - 1
Schonnebeck
Rabu
04/07/2018
FT
Süderelbe
1 - 5
LSK Hansa
Kamis
05/07/2018
FT
Union Fürstenwalde
1 - 3
Union Berlin
Kamis
05/07/2018
FT
Meiendorfer SV
3 - 0
Sasel
Jumat
06/07/2018
FT
Lyon-Duchère
1 - 1
Bourg-Péronnas
Jumat
06/07/2018
FT
Chelyabinsk
1 - 0
Ural II
Jumat
06/07/2018
FT
Viktoria Berlin
2 - 2
Holstein Kiel II
Sabtu
07/07/2018
FT
Astra
2 - 0
Baloteşti
Sabtu
07/07/2018
FT
Kaiserslautern II
0 - 3
Fola Esch
Sabtu
07/07/2018
FT
Hannover 96 II
2 - 0
HSC Hannover
Sabtu
07/07/2018
FT
Babelsberg
3 - 3
Chemie Leipzig
Sabtu
07/07/2018
FT
Leningradets
3 - 1
Pskov 747
Sabtu
07/07/2018
FT
Tennis Borussia Berlin
0 - 2
Altglienicke
Sabtu
07/07/2018
FT
Lokomotive Leipzig
1 - 1
Viktoria Köln
Sabtu
07/07/2018
FT
SSVg Velbert
1 - 1
Rot Weiss Oberhausen
Sabtu
07/07/2018
FT
Union Fürstenwalde
1 - 1
Lichtenberg
Sabtu
07/07/2018
FT
Bayern Alzenau
1 - 2
FSV Frankfurt
Sabtu
07/07/2018
FT
Mainz 05 II
3 - 1
Schott Mainz
Minggu
08/07/2018
FT
Plaza Amador
3 - 1
San Francisco
Minggu
08/07/2018
FT
Homburg
1 - 0
Jeunesse d'Esch
Minggu
08/07/2018
FT
CfR Pforzheim
0 - 5
Astoria Walldorf
Minggu
08/07/2018
FT
Rot Weiss Oberhausen
4 - 1
Oberneuland
Minggu
08/07/2018
FT
Hamburger SV II
4 - 0
Victoria Hamburg
Minggu
08/07/2018
FT
VfB Oldenburg
1 - 2
Wiedenbrück
Minggu
08/07/2018
FT
Schwarz-Weiß Essen
1 - 4
Rot Weiss Essen
Minggu
08/07/2018
FT
Hanau 93
0 - 9
Darmstadt 98
Minggu
08/07/2018
FT
Alianza
1 - 0
Municipal
Senin
09/07/2018
FT
Chayka
1 - 0
Spartak Nal'chik
Selasa
10/07/2018
FT
Plaza Amador
1 - 0
Santos de Guápiles
Selasa
10/07/2018
FT
Spartak Moskwa II
2 - 2
Torpedo Moskwa
Selasa
10/07/2018
FT
Eintracht Stadtallendorf
3 - 2
Waldgirmes
Selasa
10/07/2018
FT
Arminia Ludwigshafen
0 - 2
Astoria Walldorf
Selasa
10/07/2018
FT
SF Baumberg
2 - 1
Herkenrath
Selasa
10/07/2018
FT
Süderelbe
0 - 2
Teutonia Ottensen
Selasa
10/07/2018
FT
Torquay United FC
1 - 4
Forest Green Rovers
Selasa
10/07/2018
FT
St. Albans City
1 - 3
Stevenage
Selasa
10/07/2018
FT
Tamworth
0 - 3
Solihull Moors
Rabu
11/07/2018
FT
River Plate
2 - 2
Operário PR
Rabu
11/07/2018
FT
Sonsonate
0 - 1
Municipal
Rabu
11/07/2018
FT
Cherno More
2 - 0
Ludogorets II
Rabu
11/07/2018
FT
Siófok
1 - 1
Balmazújváros Sport
Rabu
11/07/2018
FT
FC Vysocina Jihlava
10 - 0
Velké Meziříčí
Rabu
11/07/2018
FT
Ceglédi
0 - 2
Maccabi Netanya
Rabu
11/07/2018
FT
Ludwigsfelde
1 - 6
Viktoria Berlin
Rabu
11/07/2018
FT
Vohwinkel
0 - 5
Wuppertaler SV Borussia
Rabu
11/07/2018
FT
Germania Ratingen
1 - 1
Straelen
Kamis
12/07/2018
FT
San Francisco
2 - 0
Santos de Guápiles
Kamis
12/07/2018
FT
Minnesota United
1 - 2
Deportivo Saprissa
Kamis
12/07/2018
FT
Volga Ulyanovsk
0 - 0
Neftekhimik
Kamis
12/07/2018
FT
HSC Hannover
1 - 1
Germania Egestorf
Kamis
12/07/2018
FT
Eintracht Trier
3 - 1
Jeunesse d'Esch
Kamis
12/07/2018
FT
Bradford Park Avenue AFC
0 - 3
Mansfield Town FC
Jumat
13/07/2018
FT
Chindia Târgovişte
2 - 0
Baloteşti
Jumat
13/07/2018
FT
SC Preußen 06 Münster
3 - 3
Verl
Jumat
13/07/2018
FT
TSV Steinbach
1 - 1
Hessen Kassel
Jumat
13/07/2018
FT
Eilenburg
1 - 2
Chemnitzer FC
Jumat
13/07/2018
FT
Babelsberg
3 - 1
Tennis Borussia Berlin
Jumat
13/07/2018
FT
Weston-super-Mare
6 - 6
Forest Green Rovers
Jumat
13/07/2018
FT
Farsley
2 - 3
Harrogate Town
Jumat
13/07/2018
FT
Brackley Town
1 - 0
Milton Keynes Dons FC
Sabtu
14/07/2018
FT
Rapid Wina II
0 - 0
Sturm Graz II
Sabtu
14/07/2018
FT
Köln II
1 - 1
Eintracht Trier
Sabtu
14/07/2018
FT
Nieciecza
1 - 1
Stal Mielec
Sabtu
14/07/2018
FT
Bonner SC
4 - 0
Koblenz
Sabtu
14/07/2018
FT
Ennepetal
3 - 0
Schwarz-Weiß Essen
Sabtu
14/07/2018
FT
Meerbusch
0 - 9
Fortuna Düsseldorf
Sabtu
14/07/2018
FT
Viktoria Berlin
1 - 3
Lichtenberg
Sabtu
14/07/2018
FT
BFC Dynamo
2 - 1
BSC Süd 05
Sabtu
14/07/2018
FT
Waldgirmes
2 - 4
Hessen Dreieich
Sabtu
14/07/2018
FT
Wuppertaler SV Borussia
2 - 0
Hilden
Sabtu
14/07/2018
14:15
Hamburger SV II
-
Hertha BSC II
Sabtu
14/07/2018
FT
Boston United FC
1 - 1
Chesterfield FC
Sabtu
14/07/2018
FT
Barrow
1 - 0
Crewe Alexandra FC
Sabtu
14/07/2018
FT
Folkestone Invicta
1 - 1
Dover Athletic
Sabtu
14/07/2018
FT
Chelmsford City
1 - 4
Cambridge United FC
Sabtu
14/07/2018
FT
Curzon Ashton
0 - 2
Oldham Athletic AFC
Sabtu
14/07/2018
FT
Poole Town
0 - 4
Torquay United FC
Sabtu
14/07/2018
FT
Chornomorets
2 - 2
Mykolaiv
Sabtu
14/07/2018
FT
Atalanta
4 - 0
Brusaporto
Sabtu
14/07/2018
FT
Hartberg
3 - 3
Weiz
Sabtu
14/07/2018
FT
Irdning
0 - 22
Everton FC
Sabtu
14/07/2018
FT
Gyirmót
0 - 0
Vasas
Sabtu
14/07/2018
18:00
Győri ETO
-
Šamorín
Sabtu
14/07/2018
FT
Al Duhail
4 - 1
Bischofshofen
Sabtu
14/07/2018
FT
Hartberg
3 - 2
Bad Gleichenberg
Sabtu
14/07/2018
FT
Curicó Unido
2 - 0
Rangers
Minggu
15/07/2018
FT
Westfalia Herne
1 - 0
Lohfelden
Minggu
15/07/2018
FT
Atlas Delmenhorst
1 - 2
Schwarz-Weiß Rehden
Minggu
15/07/2018
FT
Babelsberg
2 - 2
Blau-Weiß 90 Berlin
Senin
16/07/2018
FT
Eintracht Braunschw. II
1 - 0
Germania Halberstadt
Senin
16/07/2018
FT
Tavistock
0 - 6
Cardiff City FC
Selasa
17/07/2018
FT
Saarbrücken
3 - 2
Kabylie
Selasa
17/07/2018
FT
Eintracht Norderstedt
3 - 2
Babelsberg
Selasa
17/07/2018
19:30
Cloppenburg
-
VfB Oldenburg
Selasa
17/07/2018
FT
Victoria Hamburg
3 - 0
Eichede
Selasa
17/07/2018
FT
Bath City
0 - 1
Exeter City FC
Selasa
17/07/2018
FT
Dagenham & Redbridge FC
1 - 1
Colchester United FC
Selasa
17/07/2018
FT
Gainsborough Trinity
0 - 4
Chesterfield FC
Selasa
17/07/2018
FT
AFC Hornchurch
2 - 0
Concord Rangers
Selasa
17/07/2018
FT
AFC Sudbury
2 - 4
Braintree Town
Selasa
17/07/2018
FT
Halifax Town FC
2 - 3
Port Vale FC
Selasa
17/07/2018
FT
Basingstoke Town
1 - 1
Eastleigh
Selasa
17/07/2018
FT
Chippenham Town
2 - 0
Swindon Town FC
Selasa
17/07/2018
FT
Altrincham
1 - 0
Macclesfield Town FC
Selasa
17/07/2018
FT
Alfreton Town
3 - 0
Buxton
Selasa
17/07/2018
FT
Wealdstone
0 - 0
Maidenhead United
Selasa
17/07/2018
FT
United of Manchester
0 - 2
Oldham Athletic AFC
Selasa
17/07/2018
FT
Harrogate Town
3 - 1
Brighouse Town
Selasa
17/07/2018
FT
St. Neots Town
0 - 3
Stevenage
Rabu
18/07/2018
FT
Balmazújváros Sport
2 - 0
Nyírbátori
Rabu
18/07/2018
FT
Hertha BSC II
1 - 2
Eintracht Norderstedt
Rabu
18/07/2018
FT
AEK Larnaca
2 - 0
Enosis
Rabu
18/07/2018
18:00
Monor
-
Mezőkövesd
Rabu
18/07/2018
FT
Csákvári TK
3 - 0
Varaždin
Rabu
18/07/2018
FT
Birkirkara
3 - 1
Tarxien Rainbows
Rabu
18/07/2018
FT
Ludwigsfelde
1 - 4
Altglienicke
Rabu
18/07/2018
FT
Siegburger SV
1 - 4
Bonner SC
Rabu
18/07/2018
FT
Sprockhövel
2 - 1
SC Velbert
Rabu
18/07/2018
FT
Swindon Supermarine
2 - 2
Forest Green Rovers
Rabu
18/07/2018
20:30
Kendal Town
-
Carlisle United FC
Rabu
18/07/2018
FT
Chelmsford City
1 - 0
Dover Athletic
Jumat
20/07/2018
FT
FC Grimma
0 - 7
RB Leipzig
Jumat
20/07/2018
FT
Villefranche
0 - 1
Lyon-Duchère
Jumat
20/07/2018
FT
Elversberg
3 - 0
Eintracht Trier
Jumat
20/07/2018
FT
Altrincham
0 - 3
Crewe Alexandra FC
Jumat
20/07/2018
FT
Maidstone United
1 - 3
Billericay Town
Sabtu
21/07/2018
FT
Hrvatski Dragovoljac
3 - 0
Kustošija
Sabtu
21/07/2018
FT
Radnik Sesvete
3 - 0
Lučko
Sabtu
21/07/2018
FT
Ebro
0 - 0
Teruel
Sabtu
21/07/2018
FT
Balmazújváros Sport
5 - 0
Cigánd SE
Sabtu
21/07/2018
FT
Hertha BSC II
1 - 1
St. Pauli II
Sabtu
21/07/2018
13:30
Carl Zeiss Jena II
-
Auerbach
Sabtu
21/07/2018
FT
Westfalia Rhynern
1 - 0
Kaan-Marienborn
Sabtu
21/07/2018
FT
Saarbrücken
1 - 0
Wattenscheid 09
Sabtu
21/07/2018
FT
Gütersloh
3 - 3
Wiedenbrück
Sabtu
21/07/2018
FT
Kaiserslautern II
2 - 1
Morlautern
Sabtu
21/07/2018
FT
Nuneaton Town
0 - 5
Chesterfield FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Wealdstone
1 - 1
Aldershot Town FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Woking
0 - 1
Salford City
Sabtu
21/07/2018
FT
Southport
3 - 0
Barrow
Sabtu
21/07/2018
FT
Spennymoor Town
0 - 1
Hartlepool United FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Jeddeloh
4 - 0
VfL Oldenburg
Sabtu
21/07/2018
FT
Fylde
0 - 1
Carlisle United FC
Sabtu
21/07/2018
FT
AFC Telford United
3 - 1
Wrexham FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Concord Rangers
2 - 3
Leyton Orient FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Chester
0 - 1
Bury FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Dartford
0 - 1
Colchester United FC
Sabtu
21/07/2018
FT
Empoli
0 - 0
Pro Vercelli
Sabtu
21/07/2018
FT
Garching
1 - 5
TSV 1860 Munich
Sabtu
21/07/2018
FT
Zalaegerszeg
2 - 1
Al Arabi
Sabtu
21/07/2018
FT
El Eulma
1 - 0
ES Sétif
Sabtu
21/07/2018
FT
Hércules
2 - 0
Rayo Ibense
Sabtu
21/07/2018
FT
Viveiro
0 - 6
Lugo
Sabtu
21/07/2018
FT
Toralense
0 - 5
Ponferradina
Minggu
22/07/2018
FT
Altglienicke
2 - 0
Chemie Leipzig
Minggu
22/07/2018
FT
Bietigheim-Bissingen
2 - 2
Stuttgart II
Minggu
22/07/2018
FT
Pescara
10 - 0
Il Delfino
Minggu
22/07/2018
19:00
Birkirkara
-
Hamrun Spartans
Minggu
22/07/2018
FT
Bembibre
0 - 4
Cultural Leonesa
Minggu
22/07/2018
FT
CFI Alicante
0 - 2
Elche
Senin
23/07/2018
FT
El Ejido
1 - 1
Shabab Al Ahli
Selasa
24/07/2018
FT
Racing Santander
1 - 0
Vitoria
Selasa
24/07/2018
FT
Chorley
0 - 1
Tranmere Rovers FC
Selasa
24/07/2018
FT
Macclesfield Town FC
1 - 1
Wrexham FC
Selasa
24/07/2018
FT
Weston-super-Mare
4 - 1
Cheltenham Town FC
Selasa
24/07/2018
FT
Workington
1 - 3
Carlisle United FC
Selasa
24/07/2018
FT
Chester
2 - 2
Morecambe FC
Selasa
24/07/2018
FT
Ebbsfleet United
2 - 2
Cambridge United FC
Selasa
24/07/2018
FT
Barrow
5 - 0
Lancaster City
Selasa
24/07/2018
FT
Hyde
1 - 2
United of Manchester
Selasa
24/07/2018
FT
Dorchester Town
0 - 2
Yeovil Town FC
Selasa
24/07/2018
FT
Dover Athletic
1 - 0
Welling United
Selasa
24/07/2018
FT
Eastbourne Borough
1 - 3
Burgess Hill Town
Selasa
24/07/2018
FT
St. Albans City
1 - 1
Leyton Orient FC
Rabu
25/07/2018
FT
Radnik Sesvete
2 - 4
Kustošija
Rabu
25/07/2018
FT
Znojmo
0 - 2
Al Rayyan
Rabu
25/07/2018
FT
Markranstädt
0 - 9
Magdeburg
Rabu
25/07/2018
FT
El Ejido
2 - 0
UCAM Murcia
Rabu
25/07/2018
FT
Real Zaragoza II
0 - 1
Ebro
Rabu
25/07/2018
FT
Sporting Gijón II
2 - 1
Cultural Leonesa II
Rabu
25/07/2018
FT
Terrassa
1 - 1
Espanyol II
Rabu
25/07/2018
FT
Hereford
1 - 3
Forest Green Rovers
Rabu
25/07/2018
FT
Muleño
0 - 3
Real Murcia
Kamis
26/07/2018
FT
Birkirkara
1 - 0
Santa Lucia
Kamis
26/07/2018
18:00
Siena
-
Latina
Kamis
26/07/2018
FT
Real Oviedo II
1 - 1
Deportivo La Coruña II
Kamis
26/07/2018
FT
Schonnebeck
3 - 2
Ennepetal
Kamis
26/07/2018
FT
Tamaraceite
0 - 3
Las Palmas II
Kamis
26/07/2018
21:00
Drogheda United
-
Newry City
Jumat
27/07/2018
FT
Rodez
0 - 2
Villefranche
Jumat
27/07/2018
FT
Anorthosis
1 - 0
Ethnikos Achna
Jumat
27/07/2018
FT
Amorebieta
1 - 0
Balmaseda
Jumat
27/07/2018
FT
Sparta Rotterdam II
1 - 5
Lienden
Jumat
27/07/2018
FT
Izarra
0 - 0
Corellano
Jumat
27/07/2018
FT
Swindon Supermarine
1 - 4
Swindon Town FC
Sabtu
28/07/2018
FT
El Ejido
0 - 0
Atlético Baleares
Sabtu
28/07/2018
FT
Ebro
5 - 1
Ejea
Sabtu
28/07/2018
FT
Sodupe
1 - 3
Vitoria
Sabtu
28/07/2018
FT
Marino de Luanco
1 - 0
Sporting Gijón II
Sabtu
28/07/2018
FT
Leioa
2 - 1
SD San Pedro
Sabtu
28/07/2018
FT
Mirandés
0 - 1
Deportivo Alavés II
Sabtu
28/07/2018
FT
Gainsborough Trinity
0 - 4
Grimsby Town FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Stockport County FC
1 - 1
Macclesfield Town FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Alfreton Town
2 - 0
Chesterfield FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Altrincham
1 - 2
Salford City
Sabtu
28/07/2018
FT
Blyth Spartans
1 - 3
Gateshead
Sabtu
28/07/2018
FT
Brackley Town
2 - 0
Oxford City
Sabtu
28/07/2018
FT
Bradford Park Avenue AFC
2 - 0
Barrow
Sabtu
28/07/2018
FT
Braintree Town
0 - 0
Chelmsford City
Sabtu
28/07/2018
FT
Hemel Hempstead Town
2 - 3
Dagenham & Redbridge FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Hyde
0 - 2
Bala Town
Sabtu
28/07/2018
FT
Dorchester Town
0 - 2
Torquay United FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Halifax Town FC
1 - 2
Boston United FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Wrexham FC
2 - 3
Forest Green Rovers
Sabtu
28/07/2018
FT
Solihull Moors
0 - 3
Kidderminster Harriers FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Southport
3 - 1
Bury FC
Sabtu
28/07/2018
FT
Tamworth
1 - 1
Buxton
Sabtu
28/07/2018
FT
Woking
1 - 1
Dover Athletic
Sabtu
28/07/2018
FT
Lučko
0 - 0
Međimurje Čakovec
Sabtu
28/07/2018
FT
Enosis
1 - 2
Alki Oroklini
Sabtu
28/07/2018
FT
Haro Deportivo
0 - 6
UD Logroñés
Sabtu
28/07/2018
FT
Orihuela
1 - 2
Real Murcia
Sabtu
28/07/2018
FT
Mancha Real
1 - 0
Granada II
Sabtu
28/07/2018
FT
Badajoz
0 - 1
Vitória Setúbal
Sabtu
28/07/2018
FT
Los Barrios
0 - 4
Linense
Minggu
29/07/2018
FT
Deportivo La Coruña II
1 - 0
Villalbés
Minggu
29/07/2018
FT
Llerenense
2 - 4
Villanovense
Minggu
29/07/2018
FT
Valdelacalzada
0 - 2
Don Benito
Senin
30/07/2018
FT
Villarreal II
1 - 0
FC Jumilla
Senin
30/07/2018
FT
Birkirkara
2 - 1
Hibernians
Selasa
31/07/2018
FT
Schwarz-Weiß Essen
5 - 0
Rot Weiss Ahlen
Selasa
31/07/2018
FT
Granada II
2 - 2
Almería II
Selasa
31/07/2018
FT
Coria CF
1 - 3
Sevilla II
Rabu
01/08/2018
FT
Amorebieta
3 - 0
Durango
Rabu
01/08/2018
FT
Hartberg
2 - 1
Al-Qadsiah
Rabu
01/08/2018
FT
Leioa
1 - 1
Deusto
Rabu
01/08/2018
FT
Racing Santander
3 - 1
Barakaldo
Rabu
01/08/2018
FT
Sodupe
3 - 2
Arenas Getxo
Rabu
01/08/2018
FT
Ebro
3 - 0
Izarra
Rabu
01/08/2018
FT
Real Valladolid II
1 - 1
La Virgen del Camino
Rabu
01/08/2018
FT
Naval
1 - 1
Gimnástica Torrelavega
Rabu
01/08/2018
FT
Orihuela
0 - 1
Hércules
Rabu
01/08/2018
FT
UD Santa Marta
0 - 3
Guijuelo
Rabu
01/08/2018
FT
Alhaurino
1 - 3
Málaga II
Rabu
01/08/2018
FT
Salernitana
2 - 1
Reggina
Rabu
01/08/2018
FT
San Roque Lepe
2 - 2
Recreativo Huelva
Kamis
02/08/2018
FT
RC Angolana
0 - 4
Pescara
Kamis
02/08/2018
FT
Picerno
2 - 3
Potenza
Kamis
02/08/2018
FT
Anguiano
0 - 4
UD Logroñés
Jumat
03/08/2018
18:30
De Graafschap
-
Al Jazira
Sabtu
04/08/2018
FT
Sporting Gijón II
1 - 2
Caudal
Sabtu
04/08/2018
FT
Gernika
0 - 2
Vitoria
Sabtu
04/08/2018
FT
Ermis
2 - 2
Alki Oroklini
Sabtu
04/08/2018
FT
Sanjoanense
2 - 5
Paços de Ferreira
Sabtu
04/08/2018
FT
UCAM Murcia
0 - 0
Villarreal II
Sabtu
04/08/2018
FT
Valencia II
1 - 1
Levante II
Sabtu
04/08/2018
FT
Arenas Getxo
2 - 2
Unión Adarve
Sabtu
04/08/2018
FT
Gimnástica Torrelavega
2 - 3
Real Sociedad II
Sabtu
04/08/2018
FT
Ibarra
0 - 2
Tenerife
Minggu
05/08/2018
FT
Lusitânia Lourosa
3 - 2
Leixões
Minggu
05/08/2018
FT
Mirandés
0 - 0
Unionistas de Salamanca
Senin
06/08/2018
FT
Granada II
2 - 0
UD Melilla
Selasa
07/08/2018
FT
Al Fayha
1 - 1
Real Murcia
Selasa
07/08/2018
FT
Utrera
0 - 1
Sevilla II
Rabu
08/08/2018
FT
Enosis
2 - 1
Omonia Nicosia
Rabu
08/08/2018
FT
Club Bermeo
0 - 0
Amorebieta
Rabu
08/08/2018
FT
Balmaseda
1 - 1
Arenas Getxo
Rabu
08/08/2018
FT
Constància
0 - 3
Atlético Baleares
Rabu
08/08/2018
19:00
Guarnizo
-
Racing Santander
Rabu
08/08/2018
FT
Wuppertaler SV Borussia
13 - 0
RWS Lohberg
Rabu
08/08/2018
FT
Amurrio
0 - 3
Barakaldo
Rabu
08/08/2018
FT
Guijuelo
0 - 0
Villanovense
Rabu
08/08/2018
FT
Algeciras
0 - 2
San Fernando CD
Rabu
08/08/2018
FT
Atlético Astorga
0 - 2
Ponferradina
Rabu
08/08/2018
FT
Arenteiro
0 - 0
Pontevedra
Rabu
08/08/2018
FT
UD San Pedro
0 - 3
Marbella
Rabu
08/08/2018
FT
Forlì
0 - 0
Rimini
Kamis
09/08/2018
FT
Real Murcia
2 - 0
FC Jumilla
Kamis
09/08/2018
FT
Zamora
1 - 0
Salamanca UDS
Kamis
09/08/2018
FT
Ourense CF
1 - 2
Celta de Vigo II
Jumat
10/08/2018
17:00
AE Zakakiou
-
AEL
Jumat
10/08/2018
FT
Al Fayha
3 - 2
FC Cartagena
Sabtu
11/08/2018
FT
Arenas Getxo
1 - 2
Vitoria
Sabtu
11/08/2018
FT
Granada II
0 - 1
Real Jaén
Sabtu
11/08/2018
FT
Alki Oroklini
0 - 1
AEL
Sabtu
11/08/2018
FT
Anagennisi Deryneia
1 - 4
Nea Salamis
Sabtu
11/08/2018
FT
Cultural Leonesa
1 - 2
Racing Santander
Sabtu
11/08/2018
FT
Gernika
2 - 2
Burgos
Sabtu
11/08/2018
FT
Rinconeda Polanco
0 - 7
Gimnástica Torrelavega
Sabtu
11/08/2018
FT
Amurrio
1 - 3
Amorebieta
Sabtu
11/08/2018
FT
Gimnástica Segoviana
1 - 1
Real Valladolid II
Sabtu
11/08/2018
FT
El Ejido
0 - 1
Real Murcia
Sabtu
11/08/2018
FT
Recreativo Huelva
1 - 0
Sevilla II
Sabtu
11/08/2018
FT
Ontinyent
2 - 0
FC Jumilla
Sabtu
11/08/2018
FT
Cornellà
1 - 0
Peralada
Sabtu
11/08/2018
FT
Algeciras
0 - 1
Linense
Sabtu
11/08/2018
FT
Xerez
1 - 3
Sanluqueño
Sabtu
11/08/2018
FT
Tenerife
0 - 0
Celta de Vigo II
Minggu
12/08/2018
FT
Tenerife II
0 - 1
Las Palmas II
Minggu
12/08/2018
FT
Vicenza
3 - 1
Trento
Minggu
12/08/2018
FT
Nea Salamis
0 - 1
Omonia Nicosia
Minggu
12/08/2018
FT
La Bañeza
1 - 3
Cultural Leonesa
Minggu
12/08/2018
FT
Guijuelo
4 - 1
Unionistas de Salamanca
Selasa
14/08/2018
FT
Portugalete
1 - 0
Barakaldo
Selasa
14/08/2018
FT
Benrath
0 - 13
Fortuna Düsseldorf
Selasa
14/08/2018
FT
Sestao River
0 - 2
Arenas Getxo
Selasa
14/08/2018
FT
FC Cartagena
3 - 1
Villarreal II
Selasa
14/08/2018
FT
San Roque Lepe
2 - 3
Sevilla II
Selasa
14/08/2018
FT
Badajoz
1 - 0
Real Betis II
Rabu
15/08/2018
FT
Gimnástica Segoviana
0 - 0
Navalcarnero
Rabu
15/08/2018
FT
Calahorra
1 - 1
Burgos
Rabu
15/08/2018
FT
UCAM Murcia
3 - 0
Ontinyent
Rabu
15/08/2018
FT
FC Jumilla
2 - 2
Al Fayha
Rabu
15/08/2018
FT
Hércules
2 - 1
Real Murcia
Rabu
15/08/2018
FT
Arandina
2 - 2
Unionistas de Salamanca
Kamis
16/08/2018
FT
Cristo Atlético
0 - 1
Salamanca UDS
Jumat
17/08/2018
FT
Nea Salamis
3 - 1
Doxa
Jumat
17/08/2018
FT
Gernika
2 - 3
Balmaseda
Jumat
17/08/2018
FT
Racing Santander
3 - 1
Real Madrid II
Jumat
17/08/2018
FT
Badajoz
0 - 1
Sevilla II
Jumat
17/08/2018
FT
UD Melilla
1 - 2
Atlético Madrid II
Sabtu
18/08/2018
FT
Kitchee
2 - 2
Buriram United
Sabtu
18/08/2018
FT
Pafos
0 - 2
Akritas
Sabtu
18/08/2018
FT
Ermis
1 - 2
Omonia Nicosia
Sabtu
18/08/2018
FT
AEL
2 - 0
Anorthosis
Sabtu
18/08/2018
FT
Burgos
1 - 2
UD Logroñés
Sabtu
18/08/2018
FT
UCAM Murcia
1 - 0
Al Fayha
Sabtu
18/08/2018
FT
Real Murcia
1 - 0
Alcoyano
Sabtu
18/08/2018
FT
Vitoria
0 - 1
Mirandés
Sabtu
18/08/2018
FT
Šibenik
2 - 2
Hajduk Split II
Sabtu
18/08/2018
FT
Salamanca UDS
3 - 0
Villanovense
Minggu
19/08/2018
FT
Celta de Vigo II
4 - 2
Alondras
Minggu
19/08/2018
FT
Marino
2 - 3
Las Palmas II
Minggu
19/08/2018
FT
Pafos
3 - 0
Enosis
Minggu
19/08/2018
FT
Vicenza
4 - 3
Arzignano Valchiampo
Minggu
19/08/2018
FT
Virtus Entella
3 - 1
Albissola
Rabu
22/08/2018
FT
Triestina
2 - 1
Virtus Verona
Rabu
22/08/2018
FT
Siena
1 - 0
San Donato Tavarnelle
Rabu
22/08/2018
FT
Real Valladolid II
1 - 0
Atlético Tordesillas
Rabu
22/08/2018
FT
Paradiso
0 - 2
FC Lugano
Kamis
30/08/2018
FT
Monopoli
4 - 2
Città di Fasano
Jumat
31/08/2018
FT
Virtus Entella
3 - 0
Ligorna
Minggu
02/09/2018
FT
Sparta
1 - 3
Panachaiki
Kamis
06/09/2018
FT
Pro Vercelli
3 - 0
Borgosesia
Jumat
07/09/2018
FT
Ermis
4 - 1
Sparta
Jumat
07/09/2018
FT
Lokomotiv G. Oryahovitsa
4 - 3
Dunav 2010
Jumat
07/09/2018
FT
Olympiakos Nicosia
0 - 1
APOEL
Sabtu
08/09/2018
FT
Septemvri Sofia
1 - 0
CSKA 1948 Sofia
Sabtu
08/09/2018
FT
Cherno More
3 - 1
Chernomorets Balchik
Sabtu
08/09/2018
FT
Altenlingen III
2 - 1
Voran Brögbern III
Sabtu
08/09/2018
FT
AlbinoLeffe
0 - 2
Piacenza
Sabtu
08/09/2018
FT
Cremonese
8 - 1
Fanfulla
Sabtu
08/09/2018
FT
Makedonija GjP
3 - 0
Vardar Skopje
Sabtu
08/09/2018
16:30
Iraklis
-
Larissa
Sabtu
08/09/2018
FT
Ponsacco
1 - 0
Lucchese
Sabtu
08/09/2018
FT
Rimini
2 - 2
Classe
Minggu
09/09/2018
FT
Tsarsko selo
1 - 1
Lokomotiv Plovdiv
Minggu
09/09/2018
FT
Catanzaro
1 - 0
Vibonese
Minggu
09/09/2018
20:30
Siena
-
Ternana
Rabu
19/09/2018
FT
Trikala
4 - 0
Sparta
Rabu
19/09/2018
FT
Langreo
3 - 0
Caudal
Jumat
21/09/2018
FT
Aiginiakos
2 - 4
Iraklis
Rabu
26/09/2018
FT
Altglienicke
2 - 1
Petershagen-Eggersdorf
Selasa
02/10/2018
FT
Altona 93
1 - 2
Hamburger SV II
Sabtu
06/10/2018
FT
Trikala
2 - 2
Volos NFC
Rabu
10/10/2018
FT
Eintracht Oranienburg
0 - 5
Hertha BSC II
Rabu
10/10/2018
FT
L'Entregu
0 - 1
Langreo
Kamis
11/10/2018
FT
PAS Giannina
2 - 2
Kerkyra
Kamis
11/10/2018
17:00
Valletta
-
Gzira United
Jumat
12/10/2018
FT
Karmiotissa
0 - 5
AEL
Jumat
12/10/2018
FT
Apollon Larissa
1 - 3
Trikala
Jumat
12/10/2018
FT
Onisilos
0 - 5
Alki Oroklini
Jumat
12/10/2018
FT
FC Libourne Saint-Seurin
1 - 0
Stade Bordelais
Sabtu
13/10/2018
FT
Septemvri Sofia
7 - 0
OFK Pirin
Sabtu
13/10/2018
FT
Soroksár SC
1 - 1
Ferencváros
Sabtu
13/10/2018
FT
Volos NFC
4 - 1
Panachaiki
Sabtu
13/10/2018
FT
Levski Sofia
2 - 0
Lokomotiv Sofia 1929
Sabtu
13/10/2018
FT
Bressuire
0 - 1
Chauray
Selasa
16/10/2018
19:30
Köln II
-
Hürth
Jumat
19/10/2018
FT
Aiginiakos
2 - 0
Sparta
Sabtu
27/10/2018
FT
Belfort Sud
1 - 2
Montceau
Sabtu
27/10/2018
FT
Maubeuge
1 - 2
Chambly-Oise
Sabtu
27/10/2018
FT
FC Sète 34
1 - 0
Muret
Sabtu
27/10/2018
FT
Poissy
2 - 2
Drancy
Sabtu
27/10/2018
FT
Montlouis
0 - 2
Blois
Sabtu
27/10/2018
FT
Échirolles
2 - 5
Villefranche
Sabtu
27/10/2018
FT
US Fougères
0 - 1
Concarneau
Sabtu
27/10/2018
FT
SC Bastia
1 - 1
Furiani Agliani
Sabtu
27/10/2018
FT
Grand Saint Emilionnais
2 - 0
Bergerac
Minggu
28/10/2018
FT
ASSB Oignies
1 - 3
Iris Club de Croix
Minggu
28/10/2018
FT
Mouveaux
0 - 10
Dunkerque
Minggu
28/10/2018
FT
Blanc Mesnil
0 - 3
Sannois-St-Gratien
Rabu
07/11/2018
FT
Barco
0 - 2
Ponferradina
Rabu
07/11/2018
FT
Orotava
0 - 5
Tenerife
Rabu
14/11/2018
FT
Freiburg II
3 - 0
Freiburger FC
Jumat
16/11/2018
FT
Katowice
0 - 0
Górnik Zabrze
Jumat
16/11/2018
FT
AEL
0 - 2
Riga
Jumat
16/11/2018
FT
SpVgg Neu-Isenburg
1 - 3
Hessen Dreieich
Minggu
18/11/2018
FT
Pafos
4 - 2
AEL
Selasa
20/11/2018
FT
Borussia M'gladbach II
3 - 0
Monheim
Kamis
22/11/2018
FT
Fortuna Düsseldorf II
5 - 1
Germania Ratingen
Sabtu
15/12/2018
FT
Moreton Bay United
0 - 1
Logan Lightning
Sabtu
15/12/2018
FT
Peninsula Power
7 - 0
Caboolture
Rabu
19/12/2018
FT
Heidelberg United
1 - 4
South Melbourne
Sabtu
22/12/2018
FT
West Adelaide
3 - 3
FK Beograd
Minggu
30/12/2018
FT
Atlético Tordesillas
2 - 3
Unionistas de Salamanca
Klasemen
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Tim
MN
SG
P
1
Arsenal FC
28
+46
64
2
Liverpool FC
28
+39
64
3
Manchester City FC
28
+35
63
4
Aston Villa FC
29
+18
56
5
Tottenham Hots…
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.